47

Flashback: Svatební model

Jelikož o třetím májovém víkendu byl Pánbů doma a všechno dopadlo, jak má, naskytl se obyvatelům Spojeného království po dlouhých letech opět důvod k vytržení z letargie v podobě decentně zdviženého okraje levého obočí.

Flashback: Svatební model

Královská svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markleové náležitě rozechvěla britský veřejný prostor a noví zámořští příbuzní nyní intenzivně pracují na náležitém uvedení se na půdě starého kontinentu. Pětadvacetiletý Tyler Dooley, synovec Markleové, se nechal slyšet, že u příležitosti veselky vyvíjí speciální marihuanovou odrůdu Markle’s Sparkle a nabízí novomanželům exkluzivní košt, včetně instruktáže a zasvěcení do tématu konopí jako takového. To vše formou pozvánky do jeho domovského Oregonu, kde mohou podobné procedury od roku 2015 legálně probíhat. „Meghan vyrostla v Kalifornii, takže jsem si jistý, že hulení vnímá americkou optikou,“ prohlásil Dooley a doufá, že přístup jeho tety pomůže v konzervativním Albionu k detabuizaci problematiky. Ti nejoddanější z fanklubu Windsorů, kteří by chtěli sňatek šlukováním speciality oslavit, si zatím musí škudlit do prasátka na výlet přes půl zeměkoule. Ani špetku hory na cestě k Mohamedovi celníci přirozeně nepustí.

........................................................................................................................

Aktuální zprávy ze světa legalizace najdete v novém čísle magazínu, které je právě na novinových stáncích. Čekají vás také články o léčbě roztroušené sklerózy konopím, příběh malířky Fridy Khalo a morfinu, článek Michaela Winkelmana o šamanismu a emoční dynamice závislosti a mnohé další. Aktuální číslo se semínkem od 00 Seedbank v příloze je k dostání také v  e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu