47

Flashback 47: Neprojdou!

Pro pravidelného čtenáře již nejspíš poněkud otřepaný, nicméně neustále nové a nové události generující proces legalizace ve Spojených státech vkrádá se do tohoto Flashbacku tentokráte zjištěním webu yournewswire.com, že americké společnosti napříč obory postupně upouštějí od testování uchazečů o zaměstnání na přítomnost drog v organismu.

Flashback 47: Neprojdou!

Právě pozitivní výsledky u řady Američanů znatelně zdvihají čísla nezaměstnanosti a ozývají se hlasy adresované Trumpově administrativě, aby napomohla liberální politikou pracovní trh prokrvit. Dotyčné společnosti pak často argumentují prostou větou, že testy prostě nikdo neprochází, dále pak deklarováním, že aktivity potenciálních i stávajících zaměstnanců ve volném čase je nezajímají. Redakce tohoto plátku se na to konto nechává slyšet, že všichni její korespondenti naproti tomu takovými kontrolami pravidelně rádi a dobrovolně procházejí, a to v pravidelností dvou testů za jedno číslo. S jejich výsledky nebyl doposud nikdo nikdy obeznámen, což si zároveň nikdo ze zúčastněných nikdy nepokoušel nijak vysvětlit.

........................................................................................................................

Aktuální zprávy ze světa legalizace najdete v novém čísle magazínu, které je právě na novinových stáncích. Čekají vás také články o léčbě roztroušené sklerózy konopím, příběh malířky Fridy Khalo a morfinu, článek Michaela Winkelmana o šamanismu a emoční dynamice závislosti a mnohé další. Aktuální číslo se semínkem od 00 Seedbank v příloze je k dostání také v  e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 47: Neprojdou!

17.6.2017
Flashback 41: Halucinogenní podzemka

Flashback 47: Neprojdou!

30.7.2017
Flashback 41: Krvavý Winstone

Flashback 47: Neprojdou!

3.8.2017
Flashback 41: 25 000 huličů trávy

Flashback 47: Neprojdou!

2.7.2017
Flashback 41: Konopný kostel


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu