46

Flashback: Buď labuť

Zábava ovšem nevázne ani v americkém Orlandu. Policisté z tohoto floridského velkoměsta si v těchto dnech připomínají dvouměsíční výročí od kouzelného případu jak vystřiženého z filmu Woodyho Allena.

Flashback: Buď labuť
Labutě člověka nesoudí. Foto: Shutterstock

V hlavní roli stanul šestatřicetiletý Kyle Thurston, který, dle následné výpovědi, v nočních hodinách absorboval do svého těla nadměrné množství „Molly“ (MDMA – extáze), což jej motivovalo ke krádeži šlapací laminátové labutě, jež slouží k vyhlídkovým plavbám po Eola Lake nedaleko centra města. Poté Kyle doplul na rozměrnou fontánu uprostřed jezera, kde vystoupil, leč zapomněl šlapadlo uvázat – a zůstal zde uvězněn. Začal tedy volat o pomoc, až konečně ve čtyři ráno jej policie oděného v záchranné vestě z fontány zachránila. Thurston se strážníkům ke všemu přiznal a na otázku, proč se neoprávněně zmocnil vyhlídkové loďky, odvětil, že „chtěl být s labutěmi, neboť labutě člověka nesoudí.“ Pochopitelně. I labuť totiž rozumí, o čem je dát si pořádně do zobáku. Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback: Buď labuť

21.5.2016
Flashback ze světa konopí: Výnosný zevling

Flashback: Buď labuť

14.6.2014
Flashback ze světa konopí: DRAHÁ FUŠEŘINA

Flashback: Buď labuť

3.7.2015
Flashback ze světa konopí: Extáze legálně

Flashback: Buď labuť

4.6.2016
Flashback ze světa konopí: Hravá extáze


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu