46

Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

Dnešní bitva představí nadané reprezentanty v kategorii miniaturních rozměrů. Lety prověřený borec G pen PRO v barvách USA nastupuje do ringu jako první. Grenco Science představuje již třetí generaci vaporizérů s intuitivním ovládáním a stabilními výkony. Oproti tomu je Fenix MINI z dílny čínské firmy Weecke zdánlivým nováčkem. Směle se ale může zařadit po bok jakéhokoli kapesního vaporizéru a navíc nabídne i inovace. Oba soupeři mají shodně raketový nástup v podobě rychlosti nahřátí. Díky rozdílné váze, ale i principu nahřívání jsou sice tihle dva v podstatě neporovnatelní, přesto jeden z nich vyjde z našeho souboje jako vítěz. V hlasování na našem webu můžete rozhodnout právě vy.

Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

G pen PRO

Štíhlý design se čtyřmi drobnými diodami a jediným tlačítkem uprostřed kovového těla, zdobeného pouze bíle podsvíceným logem, v podobě písmena G. Na spodní straně vstup pro USB kabel. Na špičce lehce nacvaknutý pogumovaný plastový náustek s vyměnitelným sítkem. Pod ním poměrně hluboká, keramická komora, ve které jsou bylinky zahřívány na jednu ze tří nastavitelných teplot. Klasickým rychlým „pětiklikem“ se G pen PRO zapíná, teplotu přepnete delším podržením stejného tlačítka. Přístroj se po pěti minutách automaticky vypne a pamatuje si poslední nastavenou úroveň teploty.

 

TIP:
Je lepší náustek místo přiložení spíše obemknout rty, občas došlo k nechtěnému ucpání jinak naprosto snadného sání.

Fenix MINI

V Číně na zakázku vyráběný Fenix Mini má svůj původ v Německu. Má zaoblené pogumované tělo s výrazným a širokým náustkem. Na první pohled zaujme okénko, které je podsvícené červeně při nahřívání a jemnou zelenou barvou dává najevo nahřátí na požadovanou teplotu. V tomto prostoru můžete vidět i výpar, který se zde zároveň ochlazuje. Tři tlačítka na úzké straně nabízejí snadné ovládání všech funkcí, které se přehledně zobrazují na OLED displeji v horní části přístroje. Vespod nacházíme vstup pro USB kabel a šest drobných průduchů, kterými je zajištěna intenzivní cirkulace vzduchu, nutná pro konvekční typ nahřívání.

 

TIP:
Podobně jako u jiných konvekčních vaporizérů bylinky nedusat, protřepat a pomalu si je užívat!

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e-shopu www.kvalitnivaporizer.cz kód "LEGALIZACE" a získejte 10% slevu na veškerý sortiment.

Hlasujte o vítězi dnešního duelu! 

Výherci minulých kol: 


Partner Vaporizers Battle:

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

11.8.2017
Vaporizers Battle no. 25: Flowermate V7.0s X Iolite WISPR E

Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

1.2.2018
Vaporizers Battle no. 28: Arizer Air 2 x Firefly 2

Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

11.12.2017
Vaporizers Battle no. 27: Linx Gaia vs. Nokiva / Smono Vape S10

Vaporizers battle No. 29: G pen PRO x Fenix mini

1.10.2017
Vaporizers battle No. 26: PAX 3 x DaVinci IQ


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu