45

High Tech 45

Přinášíme vám tipy na nejnovější technologické vychytávky z konopného světa, které nás v redakci v posledních týdnech zaujaly.

High Tech 45
Výroba konopného másla nebo oleje je s přístrojem LEVO Oil Infuser hračka. Foto: Cannabis Gorilla

LEVO Oil Infuser 

Revoluční infuzer Levo je první zařízení, které bylo navrženo výhradně pro domácí výrobu ochucených olejů či másla. Levo nabízí více kontroly nad celým procesem a usnadní vám práci: volitelná teplota a doba výluhu zajistí kvalitní přenos chutě, vůně, barvy a účinných látek vybraných bylin do připraveného média. Některé nejranější civilizace využívaly infuzi pro výrobu léčebných olejů a k přípravě pokrmů. Dnes je tato metoda tajemstvím při přípravě omáček v těch nejluxusnějších restauracích. Infuzer je konstruován tak, aby se při výluhu zabránilo přístupu vzduchu k bylinkám. Ochucený olej tak získá delší životnost a zároveň si zachová své bohaté nutriční, terapeutické a léčebné vlastnosti. Infuzer je k dostání v několika barevných provedeních a veškeré příslušenství lze snadno umýt v myčce na nádobí. Na stránkách výrobce je navíc přehledná kalkulačka pro výpočet vhodného času a teploty na dosažení ideálního výluhu v různých kombinacích konkrétních olejů a bylinek.www.levooil.com 

RYOT® Multi Utility Tool

Americká společnost Ryot se sídlem na Floridě založená roku 2000 navrhuje a vyrábí moderní lifestylové doplňky, které při chvílích pohody ocení nejeden uživatel. Multi Utility Tool je obdoba švýcarského nože, ale namísto ostrých břitů se v tomto multifunkčním kapesním nářadí ukrývá několik nepostradatelných kuřáckých nástrojů z prvotřídní oceli, mezi které patří malá naběračka, vidlička, zahnutá lžička, drtička, otvírák na láhve, plochý šroubovák, háček, pohrabáč a pěchovadlo. Není důležité, co berete – tohle nářadíčko má vše, co budete dříve či později potřebovat. Jakmile Multi Utility Tool jednou vyzkoušíte, stanou se z vás nejlepší přátelé, které už nic nerozdělí.

www.ryot.com

Blossom Blaster PRO

Vysoce účinný urychlovač kvetení, který se používá v prvních třech týdnech květové fáze. Tato nejdostupnější forma fosforu pro rostliny v kombinaci s chelátovými živinami napomáhá rozvoji pupenů, umožňuje dosáhnout bujného výkvětu a poskytuje živiny rostoucím květům. Pomáhá maximálně urychlit buněčný metabolismus podporující růst. Jedinečný uhlohydrátový chelát podporuje rychlejší pronikání klíčových minerálů do rostliny a maximalizuje buněčnou aktivitu a růst rostliny. Ještě lepších výsledků lze dosáhnout v kombinaci s přípravkem Bud Fuel™ Pro. Díky synergii anorganických a organických kyselin jsou oba tyto produkty uzpůsobeny pro rychlé a brzké kvetení a navzájem se perfektně doplňují ku prospěchu rostlin. 

grotek.com

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
High Tech 45

15.11.2017
High Tech 43

High Tech 45

10.11.2010
Happy pizza man

High Tech 45

19.1.2018
High Tech 44: Novinky ze světa growingu

High Tech 45

25.8.2017
High Tech 42: Auto Cheese NL


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu