45

Flashback: Když v ringu houstne dým

S pověstí jednoho z nejsvobodnějších koutů americké unie zdá se být až s podivem, že je v Kalifornii marihuana plně legální teprve letos. A s atraktivními podnikatelskými nápady ohledně příslušné komodity neváhají vystupovat na světlo světa i celebrity z hájemství sportu.

Flashback: Když v ringu houstne dým

Legendární americký boxer Mike Tyson, který dlouhodobě vystupuje jako zastánce využití konopí pro léčebné účely, anoncoval záměr vybudovat rozměrný konopný ranč. Svůj projekt se rozhodl umístit na okraj Mohavské pouště do skomírajícího městečka California City ležícího necelých 200 kilometrů od Los Angeles. Kromě pěstování a prodeje konopí mají na farmě probíhat také kurzy pěstování ostrolistých rostlin, stejně tak bude možné v areálu kempovat a strávit tam víkend. Nebo i déle, to bude zřejmě záležet na míře degustace místních produktů. Víkendy se ještě nikdy nezdály tak prodloužené! Místní samospráva podnik vítá a slibuje si od něj zvýšení turistického ruchu či vytvoření nových pracovních míst. A to vše prosím na okraji pouště. Jak by se takováto oáza zaskvěla v přehlížených záhybech českých luhů a hájů, od Hrubého Jeseníku po Doupovské hory… Hektárek k hektárku a nezaměstnanost se vypaří jak obláček z dýmky!Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback: Když v ringu houstne dým

9.3.2015
Milan Knížák: Zákazy jsou blbost!

Flashback: Když v ringu houstne dým

10.9.2018
IACM: Konopí nezvyšuje riziko sebevražedného chování u lidí s duševními poruchami

Flashback: Když v ringu houstne dým

8.12.2017
Soutěž 44: Fast Buds

Flashback: Když v ringu houstne dým

21.3.2015
ÁJS: I zmrd má Duši


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu