45

Flashback: Špatný odvoz

V čase Vánoc zase obletěla světová média groteskně úsměvná zpráva o jistém dánském dealerovi, který v nespecifikovaném stavu a svěžesti mysli nasedl s nákladem rovného tisíce marihuanových cigaret v touze po rychlém přesunu přímo do policejního vozu namísto do auta taxislužby.

Flashback: Špatný odvoz

Celá událost se měla odehrát v těsné blízkosti legendárního anarchistického okrsku Christiania, přes 40 let fungujícího squatové komunity v centru Kodaně. Příslušný popleta se chtěl zřejmě po anglicku vytratit z míst, kde právě probíhala policejní razie pasoucí po všemožných druzích uživatelné psychické zábavy, ale nadměrný počet přistavených aut pořádkových složek ho zřejmě dotlačil k víře, že alespoň jedno z nich prostě musí být taxík. Gag, kterak jemně zmatený nešťastník, jež dost možná nedlouho předtím něco ze svého nákladu okusil, svižně vkládá objemné pytle se zeleninovým kontrabandem do kufru strážnického vozidla, kvapně usedá na zadní sedadlo, vrhne po řidiči zmuchlanou bankovku a bez mrknutí oka po něm vymáhá odvoz na zadanou adresu, je ovšem něco, co by byl hřích kazit jakoukoli přidanou fabulací. A nechme stranou, že hojně přebíraná, nicméně až magicky prapodivná informace o počtu 1000 (ubalených?) jointů, kterými měl skandinávský výtečník při zadržení disponovat, se rovněž jeví jako z prostoduché americké komedie. 

Další zprávy ze světa legalizace si můžete přečíst na stránkách nového čísla magazínu Legalizace, které najdete na novinových stáncích po celé České republice. Legalizace se semínkem konopí v příloze je k dostání také v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback: Špatný odvoz

8.8.2014
Flashback ze světa konopí: LEGALIZACE NA JAMAICE

Flashback: Špatný odvoz

22.5.2015
Flashback ze světa konopí: Kulinářské hnutí

Flashback: Špatný odvoz

22.5.2014
Flashback ze světa konopí: MAMINKA V PRŮSERU

Flashback: Špatný odvoz

3.4.2015
Flashback ze světa konopí: Konopný teror


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu