45

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

Pravidelní uživatelé konopí mají tendenci upadat do jisté stereotypní rutiny. Kouří, sledují televizi, pouští si pořád tu stejnou hudbu, hrajou stejné videohry a tak dále. Ne že by s těmito aktivitami bylo něco v nepořádku, ale bez občasného závanu kreativity začnou přicházet o spoustu skvělých zážitků. Co takhle si trochu zaexperimentovat a vyzkoušet pod vlivem věci, které jste ještě po dobrém pokouření nezkusili?

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

Níže naleznete deset pro někoho možná všedních, pro jiné unikátních aktivit, které ve většině případů vybočují z řad činností typického archetypu líného huliče.

Činnost č. 1: Procházka

Je nutné podotknout, že pod vlivem konopí se procházka může objevit na obou koncích spektra. Buď bude neuvěřitelně povznášející, nebo nekonečně trýznivá. V tomto případě však mluvíme o procházce, která vás zaručeně probudí a zvedne vám náladu, jež vás neopustí po zbytek dne.

Ve srovnání například s Viagrou, která člověku jen na několik hodin udělá peklo s krevním tlakem, dokáže konopí příjemně nabudit a zintenzivnit sexuální prožitek. 

Když nebudete chodit na přelidněná místa, vyhnete se tak případné paranoii. Místo toho vyrazte do přírody – parku, zahrady či lesa, kde nebude nic jiného než vy, rostliny a zvířata.

Činnost č. 2: Návštěva zoo nebo zábavního parku

Základním předpokladem pro příjemně strávený čas v takovém prostředí je návštěva na uprostřed pracovního týdne, kdy nebudete okolí tolik otravovat svými šaškárnami a nebudete muset stát v dlouhých řadách. I když si asi myslíte, že jste drsňák a bez problémů snášíte roztočené kolotoče nebo pohled na predátory z džungle, může se stát, že díky konopím zesílenému vnímání okolního světa budete křičet jako malá holka.

Činnost č. 3: Umění

Ačkoli pro mnohé představuje umění pravý opak zábavy, není špatné mít na paměti, že konopí probouzí kreativitu a inspiraci i v těch z nás, kdo by to ani náhodou nečekali. Zkuste se na chvíli proměnit v umělce třeba typu Andy Warhola – tedy máte-li vlastní byt a možnost ho celý zaneřádit. Vyzkoušejte si interiérový design, oživte nábytek nějakým zajímavým nátěrem nebo namalujte obraz jako Jackson Pollock. Stačí naslouchat vašemu – konopím probuzenému – uměleckému já.

Činnost č. 4: Tvůrčí psaní

I když si dost možná myslíte, že pro psaní nemáte žádný talent, může se stát, že to, co vyplodíte po dýmce mírů, vás samotné překvapí. A ani nebudete muset zbytečně moc přemýšlet. Jeden z konceptů tvůrčího psaní pod vlivem konopí spočívá v tom, že svým prstům necháte volnou ruku a necháte se unášet na vlně změněného vědomí.

Co si třeba ukuchtit „zaručenou“ Babicovu dobrotu podle online receptu a „slavného“ kuchaře u toho paradovat?

Někdy z vás vypadnou nesourodé nesmysly, jindy ale třeba hluboké texty plné inspirace. Tak či onak se dá říct, že další ráno si budete moct přečíst něco opravdu zábavného.

Činnost č. 5: Skládání hudby

Popadněte váš oblíbený hudební nástroj a zkuste něco složit. Nejde o to, jaký si vyberete, ale jak moc se budete snažit. Pokud neumíte na nic hrát, nezoufejte – můžete zkusit začít zpívat. Třeba v sobě objevíte tenora.

Činnost č. 6: Focení

Pokud se nebojíte na chvíli vyrazit ven, můžete otestovat své fotografické dovednosti ve městě nebo v přírodě. Nemusíte mít žádný konkrétní plán, jednoduše stačí vzít foťák, vyrazit ven a fotit to, co vám v danou chvíli přijde zajímavé nebo zábavné. Až se vrátíte domů, můžete si ještě vyhrát s úpravou pořízených fotografií. Když se vám bude dařit, zjistíte, že zachycování zajímavých momentů a jejich následná úprava může pohladit na duši i pobavit.

Činnost č. 7: Staňte se kutilem

Co složit něco, čím potěšíte svou drahou polovičku a co využijete přímo v domácnosti? Od krabic přes stoly až po klasické poličky na vaše oblíbené koření. Určitě budete mít spoustu nápadů, ale pozor – hlavně myslete na bezpečnost práce a na to, že vaše reakce nemusí být zrovna nejrychlejší. Není nic horšího, než když překvapení v podobě budky pro ptáčky skončí kvůli krátkému zasnění se uříznutým prstem.

Činnost č. 8: Vaření

Je pravda, že když je člověk pod vlivem konopí, k jídlu a jeho přípravě ho není nutné zrovna dvakrát přemlouvat. Proč si ale namísto nezdravých rychlovek, kterými se řada z nás má nutkání nacpat po pár jointech, neudělat něco vlastního a ještě se u toho pobavit? 

Zkuste se na chvíli proměnit v umělce třeba typu Andy Warhola.

Co si třeba ukuchtit „zaručenou“ Babicovu dobrotu podle online receptu a „slavného“ kuchaře u toho paradovat? Nebo vyrobit nějakou šílenost s účastníky seriálu Prostřeno. Ať už budete vařit cokoli a s kýmkoli, určitě půjde o veledílo, na kterém si pak (snad) skvěle pochutnáte.

Činnost č. 9: Sex

Nesmíme zapomínat na snad nejzábavnější lidskou činnost, kterou někdy pravidelní kuřáci flákají. A to i přesto, že konopí postupně znovu získává pověst mocného afrodiziaka (jak už o něm hovořili staří Indové). Ve srovnání například s viagrou, která člověku jen na několik hodin udělá peklo s krevním tlakem, dokáže konopí příjemně nabudit a zintenzivnit sexuální prožitek. Od zvýšeného libida až po silnější a delší orgasmy a smysluplné uvolnění, díky kterému se mnohem lépe experimentuje. Páry po celém světě zjišťují, že konopí dokáže osvěžit jejich sexuální život a dát mu novou jiskru.

Zdroj: www.liwts.org

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

2.11.2016
5 hlavních rozdílů - Indika vs. Sativa

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

20.4.2015
9 důvodů, proč jsou huličky nejlepší přítelkyně

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

8.6.2018
10 rad, jak oznámit okolí, že hulíte trávu

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

20.7.2015
50 odstínů zelené


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu