Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

Gold Rush Outdoor je vitální holandská sativa, která se výborně hodí do chladnějšího podnebí. Pochází z dílny Spliff Seeds a všichni noví předplatitelé mají nyní jedinečnou možnost si pořídit pět semínek s 30% slevou.

Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

Holandská seedbanka s ikonickou smečkou zkouřených surikat v logu byla založena v roce 1995 v Amsterdamu. V té době byla situace kolem konopí v Nizozemsku odlišná než dnes. Před současným neustálým stínem nejistoty a pololegality vládla uvolněná atmosféra, ve které se do konopného podnikání mohl pustit každý, ať už se jednalo o semenné banky, coffeeshopy, nebo pěstitelské potřeby. Spliff Seeds se na této vlně svobody svezli, a ačkoli nikdy neměli nějaké zásadní postavení na trhu, bez problémů se uživili až do dnešních dnů. V začátcích použili cizí genetiku, s kterou si pohráli podle svých představ, a výsledný produkt umístili na pulty. Protože si vždy dávali záležet na tom, aby neprodávali semena horší kvality, povedlo se jim oslovit dostatek zákazníků, aby nakonec mohli přijít i s nějakou vlastní tvorbou.
 
Medailová semena 

Spliff Seeds si vytvořili specifický způsob, jak zaškatulkovat svá semena podle ceny.
Nejnižší kategorií jsou takzvaná bronzová semena, která jsou regulérní, tedy nefeminizovaná, a za tu nejnižší cenu nabízí ty nejklasičtější odrůdy jako Afghan, nebo Master Kush. O něco málo dražší stříbrná edice přináší širší paletu léty prověřených odrůd jako Power Plant nebo White Widow. Konečně zlatá řada nabízí feminizovaná semena. Najdeme tu feminizované verze stříbrné řady, ale hlavně i vlastní tvorbu Spliff Seeds. Blue Medi Kush, Polm Gold nebo jejich vůbec nejúspěšnější odrůdu, Spliff‘s Strawberry. Spliff Seeds mají na svědomí překvapivě mnoho samonakvétacích odrůd, které prodávají výhradně feminizované a patří tak právě do řady Gold. Jednou z nich je také velmi povedený kousek Gold Rush Outdoor, který si k předplatnému Legalizace můžete vyzkoušet s 30% slevou!

Balíček „Gold Rush Outdoor“

Pět feminizovaných semínek 85% sativy, která začíná kvést už začátkem července a ke sklizni je připravena na začátku září, což z ní dělá ideální odrůdu do venkovních podmínek i v chladnějších končinách. Květy s mohutnou produkcí pryskyřice mají výraznou ovocnou vůni se zemitými tóny a jemným nádechem nafty.

S ročním předplatným Legalizace za 1049 Kč.
S dvouletým předplatným Legalizace za 1349 Kč. www.spliffseeds.nl

 Proč se předplatné vyplatí? 

  • Jedno číslo vychází na 59 Kč oproti běžné prodejní ceně 99 Kč. 
  • Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.
  • Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu.
  • Zaručujeme dostupnost všech nových vydání. 
  • Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.
  • Ke všem typům předplatného magazínu Legalizace získáváte automaticky elektronické předplatné jako dárek. 

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

22.12.2017
10 nejlepších článků roku 2017

Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

8.9.2017
10 tipů pro efektivní vaporizaci

Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

6.12.2017
Vánoční nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

Gold Rush Outdoor k předplatnému magazínu Legalizace

8.6.2018
10 rad, jak oznámit okolí, že hulíte trávu


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu