44

Flashback: Škola na draka

Malý školou povinný Holanďánek vykračující si k docházce s jointem ležérně usazeným v koutku úst zřejmě není až takový stereotypní nesmysl, jak by se mohlo v prvém plánu stát. Amsterodamské coffeeshopy elokované v okruhu 250 metrů od školních budov mají nově vyhláškou místní radnice zakázanou otevírací dobu dřívější, než je šestá hodina večerní.

Flashback: Škola na draka

K tomuto rozhodnutí přikročila municipalita města po bytnící míře konzumace produktů ze sortimentů coffee shopů (převážně z kategorie „veselá káva“) řadou nezletilých obyvatel tohoto konopného Jeruzaléma. Přítomnost dotyčných postižených tímto nařízením totiž úřady v podvečerním čase nepředpokládají. Marihuanoví hokynáři se pochopitelně bouří a zasmušile procházejí realitní katalogy, kde jinde by pokračovali v živobytí, v bezpečné vzdálenosti od vzdělávacích ústavů. Všichni ti, kteří si tak oblíbili kouření marihuany k ranní kávě a meruňkové koblize, čerstvé, donesené spolu s teplým pečivem, tak mají zjevně smůlu; rovněž fanoušci plynného vegetariánského oběda či svačiny toto nařízení nejspíše nevítají. Návrh radniční opozice na zákaz otevírání škol během noci v okruhu 250 metrů od coffeeshopů podle posledních informací neexistuje.

Další zprávy ze světa konopí najdete v Legalizaci č. 44. Magazín je k dostání rovněž s feminizovaným semínkem Wappa v příloze. Těšit se můžete také na rozhovor s Rickem Doblinem, bojovníkem za psychedelickou renesanci. Jak probíhá samoléčba konopím v Čechách? Rovnou za nosem aneb Studium konopí podle vůně. Hrozí ayahuasce vyhynutí? Nechybí svědectví z ceremonie s nejsilnějším přírodním psychedelikem 5-MeO-DMT.

Legalizace je k dostání také v e-shopu Legalmarket.cz. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback: Škola na draka

6.1.2018
Flashback: Postavit stromeček

Flashback: Škola na draka

9.12.2017
Flashback: Polykací Trump

Flashback: Škola na draka

1.3.2017
Flashback: Sněhová bouře

Flashback: Škola na draka

25.11.2017
Flashback: Šedá smrt


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu