Soutěž o konopnou kosmetiku s Legalmarket.cz

O blahodárných účincích konopné kosmetiky na pokožku jste už možná slyšeli. Mohou za ně mimo jiné mimořádné vlastnosti konopného oleje, který je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů esenciálních mastných kyselin, živin a vitamínů. Díky tvaru buněk velmi dobře proniká do hlubších vrstev pokožky, podporuje regeneraci, zpomaluje opotřebování a podporuje růst nových kožních buněk. Dnes jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát jeden ze tří balíčků s léčivou konopnou kosmetikou.

Soutěž o konopnou kosmetiku s Legalmarket.cz

Konopná manufaktura s názvem Delibutus je známá pro své přírodní kosmetické přípravky s dotykem konopí. Kouzlu původních farmářských produktů již podlehl nejeden z našich čtenářů. Aromaterapeutické složení s esenciálními oleji potěší i tělo i ducha a přípravky užijete na nejrůznější problémy: od oparů a hemeroidů po masti na rozpraskané tlapky vašich zvířat. Zkuste štěstí v dnešní soutěži a vyhrajte výběr  našich nejoblíbenějších produktů! 

Ceny: 

1. bambucké máslo s konopným olejem 50ml, konopná mast 50ml, matcha karité, 2 x sérum pro domácí mazlíčky proti blechám a klíšťatům, konopný masážní olej

2. bambucké máslo 50ml, konopná mast 50 ml, konopný balzám na rty, sérum matcha anti-age, 2 x sérum pro domácí mazlíčky proti blechám a klíšťatům

3. bambucké máslo s mandlovým olejem, konopný mast hemeroidy 50 ml, sérum matcha anti-age, sérum pro domácí mazlíčky proti blechám a klíšťatům

Soutěžní otázka: 

V konopném obchodě Legalmarket.cz najdete výrobky a potřeby od předních českých i zahraničních výrobců. Produkty kolika kosmetických firem máme aktuálně v nabídce?  

Správnou odpověď nám zašlete do půlnoci 8. 12. 2017 e-mailem na adresu fb.soutez@legalpub.cz a do předmětu uveďte "Legalmarket.cz". Pokud odpověď neznáte, hledejte na stránkách www.legalmarket.cz. Slosování proběhne 11. 12. 2017 a šťastné výherce budeme kontaktovat e-mailem. Tým magazínu Legalizace a Legalmarket.cz vám přejí mnoho štěstí! PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu