43

Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace

Serious Seeds patří mezi naprostou světovou špičku, pokud jde o kvalitu jimi vytvořených odrůd. Jejich produkce je prakticky bezchybná. V nabídce nemají ani jednu linii, která by mezi pěstiteli i uživateli neměla status legendy. Stejně tak je to i s novinkou Bubble Gum, která sklízí ocenění v prestižních konopných soutěžích po celém světě. Spolu s ročním nebo dvouletým předplatným našeho magazínu si ji nyní můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.

Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace
Bubble Gum od Serious Seeds.

Mistři v oboru

Simon, zakladatel Serious Seeds, prošel poněkud odlišným vývojem, než většina jeho kolegů. Až do konce studií biologie na jedné z amsterdamských univerzit byl zapřisáhlým nekuřákem, což zahrnovalo i marihuanu, protože nebylo zvykem ji užívat jinak, než v kombinaci s tabákem. Teprve v osmdesátých letech během svých cest po Africe okusil kouření čisté marihuany a ta ho okamžitě zaujala. Od té doby začal pěstovat. Vzhledem ke své zcestovalosti neměl problém opatřit si mnoho v té době pěstovaných linií, ale i původní odrůdy (landraces) z mnoha koutů světa. S těmi si pak hrál. Po, jistým způsobem, chaotických začátcích (viz rozhovor) byla v roce 1995 pod značkou Serious Seeds vydána první odrůda, slavná AK-47. Hned v prvním roce vyhrála High-Times Cannabis Cup a všemožná ocenění sbírá dodnes. Těžko si představit lepší vstup na trh. Simon se tak postavil po bok legendárních šlechtitelů jako byl Sam the Skunkman (pod značkou Haze Brothers) se skunkem nebo Shantibaba (v té době pod Greenhouse Seeds) se svojí White Widow. Více o historii seedbanky se dočtete v profilovém článku.

Balíček „Bubble Gum“ 

Dvě feminizovaná semínka novinky, sladké sativy od Serious Seeds, která má na kontě již 11 ocenění, si nyní můžete pořídit i k předplatnému našeho magazínu. Díky tvorbě bohatých květů a typicky žvýkačkovému aroma potěší všechny smysly. 

S ročním předplatným za 749 Kč. 

S dvouletým předplatným za 1049 Kč. 

www.seriousseeds.com

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace

21.5.2015
Terpeny a terpenoidy: voní, léčí, synergizují

Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace

28.9.2017
Vychází nové číslo magazínu Legalizace se semínkem v příloze!

Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace

26.4.2012
Seedbanky: Serious Seeds


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu