PR ČLÁNEK

Poznejte Ameriku se Sweet Seeds ®

V roce 2017 se španělská banka Sweet Seeds® zaměřila na feminizované samonakvétací a fotoperiodicky závislé odrůdy vysokého vzrůstu a s lahodnou příchutí, a tak představuje nové genetiky typu kush pocházející z druhé strany Atlantiku.

Poznejte Ameriku se Sweet Seeds ®
San Fernando Lemon Kush (SWS62) od Sweet Seeds.

Spojené státy americké v posledních několika letech na světové konopné scéně zaujaly přední postavení. V mnoha amerických státech je dnes marihuana zcela legální, takže za její konzumaci nehrozí právní postihy a na trhu jsou k dostání vysoce kvalitní semena. A pěstitelé jsou si toho dobře vědomi. A tak rok co rok vybírají jen ty nejlepší genetiky, oblíbené u milionů příznivců konopí a pacientů. V amerických výdejnách si mnohé genetiky vydobyly značné uznání a přirozeně neušly pozornosti evropských pěstitelů, jako tomu bylo u známých odrůd OG Kush, Trainwreck, LA Confidential, NYC Diesel i dalších. Avšak ne všechno je zlato, co se třpytí, a zde je nutno vyzdvihnout práci výzkumného týmu Sweet Seeds®, jenž vybral nejlepší charakteristiky každé rostliny s cílem předat je nově vytvořeným liniím.

S takovou selekcí klonů má ostatně tým Sweet Seeds® již dlouholetou zkušenost. Tentokrát se součástí genofondu Sweet Seeds® staly klony ze Spojených států a po nesmírně pečlivém křížení z nich vznikly dvě nové odrůdy, které se staly součástí katalogu pro rok 2017: San Fernando Lemon Kush® (odrůda s kódem SWS62) a Indigo Berry Kush® (SWS63).

San Fernando Lemon Kush®

Snadno zvládá vysoké dávky tekutých hnojiv, nicméně je potřeba vystříhat se toho, aby se v půdě zbytečně nehromadily soli. Půda, kterou používám, obsahuje živiny na nějakých pět až šest týdnů, což mi umožnilo vyhnout se příliš silným hnojivům. Do zálivky jsem často přidával biostimulátory a velmi jemná hnojiva a v posledních týdnech kvetení jsem samozřejmě provedl flushing, čili jsem zaléval pouze vodou, ale s enzymy. Co do kvality květy snesou ta nejvyšší měřítka. V horní části rostliny se tvoří velice husté lepkavé palice s mocnou citrónovou vůní po kushi a typickou tvorbou velkých kalichů naditých trichomy, typických pro OG Kush. Ale i v nižších částech rostliny se nacházejí hezké, středně velké paličky. Zatímco větší palice se po vysušení dají vyškolit (curing), menší jsou ideální k okamžité spotřebě. 

Semínka odůrdy můžete vyzkoušet se slevou i v rámci dárkových balíčků k předplatnému Legalizace! 

Indigo Berry Kush ®

Další úžasná genetická linie, do které se každý zamiluje na první pohled, ihned po vyklíčení. V růstové fázi rostlinky obrostou bujným listovím a nad početnými větvemi vévodí obří listy. Ve fázi květu nastane hotová exploze vůní, jelikož květy se začnou plnit aromatickou pryskyřicí. Vzhledem k tomu, jaké jsme při jejím vývoji použili genetiky, ale není divu, že jde o tak úspěšnou odrůdu. Považte sami: SoG Kush (OG Kush x LA Confidential x Trainwreck) byl zkřížen s elitním klonem našeho Blue Monster (Blueberry ’99 x Black Domina ’98). 

Naši šlechtitelé v této odrůdě udělali vše proto, aby zvýraznili oblíbenou sladce zemitou chuť a přitom rovněž vyzdvihli prvky kushe zděděné po zmíněné odrůdě z Ameriky. Rostliny kvetou 60 dní, ve finále mají tvar indiky a vyznačují se hutným, silným aroma. Účinek je veskrze uklidňující, do pohody, ideální na závěr dne, a chuť je tak zemitá, že se napojíte na matku zemi.

Sladký kouř!

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu