42

Flashback 42: In vino veritas

Když už jsme se pustili do míchání konopí, tak samozřejmě ani o pořádný demižón kvalitního pití nepřijdeme. Jen málokdo si alespoň občas nedá brčko a pořádně do trumpety k tomu.

Flashback 42: In vino veritas

Dvojnásob to tentokrát platí pro legalizátory z krásné a prosluněné Moravy. Zvláště ty mohla zaujmout zpráva serveru Novinky o novém trendu mezi vinaři v regionu, který přiléhá ke kalifornskému „smaragdovému trojúhelníku“, tedy oblasti známé jako výspa kultivace konopí.

Líbivost vín podporují pěstováním konopí.

Nový druh turistiky a citelný pokles konzumace vinné révy inspiroval místní zemědělce k logickému kroku: líbivost vín podporují pěstováním marihuany. Na první pohled údajně nesourodá kombinace plodin se i navzdory konzervativním ohlasům projevila jako vynikající obchodní trik a tak nyní světoznámé vinohrady nabízejí u večeře svým návštěvníkům kromě degustace špičkových vín i domácího a dobře vyšlechtěného „páva“.

Čerstvé zprávy ze světa konopí najdete v aktuálním čísle Legalizace, které je k dostání trafikách po celé České republice a v e-shopu Legalmarket.cz

Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit nebo si jej stáhnout v elektronické podobě.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 42: In vino veritas

30.7.2017
Flashback 41: Krvavý Winstone

Flashback 42: In vino veritas

22.8.2017
Jak komunikovat s orgány no. 23: Vot těchnika!

Flashback 42: In vino veritas

19.8.2017
Flashback 42: Tráva v krámě

Flashback 42: In vino veritas

26.8.2017
Flashback 42: Hispterská rozkoš


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu