42

Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

Vaporizér Storm je elegantní a funkční inhalátor podélného tvaru umožňující velmi diskrétní vaporizaci. Má pevnou a nekomplikovanou konstrukci, je vyroben z nerezové oceli a překvapí svou odolností.

Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

Co je vaporizace a proč je lepší než kouření?

Pojem „vaporizace“ se obvykle používá k popsání fyzikálního jevu přeměny pevné látky na plynnou. V posledních letech však tento termín získal nový význam – začalo se jím označovat odpařování aktivních látek z konopí a dalších bylin. Obvykle se sublimují přírodní ingredience ze šalvěje lékařské, máty, levandule a dalších léčivých rostlin, běžně používaných v aromaterapii. Vaporizovat je možné i tabák nebo konopí. Na rozdíl od spalování ale nevzniká obrovské množství toxických a karcinogenních látek. Proč tomu tak je?

Při vaporizaci se bylinky zahřívají na poměrně přesně danou teplotu, kdy ještě zdaleka nedochází k zapálení směsi, ale již se společně s vodní párou uvolňují účinné látky. Při hoření reagují chemické látky ze samotných bylinek s kyslíkem a často tak vznikají nebezpečné sloučeniny, což platí i pro kouření z vodních dýmek, u cigaret ještě navíc inhalujete hořící papír. Hlavní výhody vaporizace je možné shrnout do tří bodů:

1. Absence kouře znamená, že se vyhnete zdravotním rizikům pro dýchací cesty.  Žádný kouř, ani z bylinek pěstovaných v bio kvalitě, není zdraví neškodný.

2. Jde o mnohem efektivnější způsob získávání aktivních látek z konopí – při kouření se významná část z nich zničí v důsledku působení příliš vysoké teploty. Vyšší efektivita také představuje velkou úsporu výdajů za bylinky – až 50 %!

3. Vaporizace je mnohem diskrétnější než kouření – pára má jemnější vůni než kouř a její aroma se rychleji vytratí. Bylinky si tak můžete vychutnávat i na místech, kde je kouření obvykle zakázáno. 

Přesvěčte se o výhodách vaporizace na vlastní kůži! K předplatnému Legalizace si nyní můžete pořídit kvalitní vaporizér Storm se slevou 30 %. 

Balíček „Storm“

Vaporizér Storm je elegantní a funkční inhalátor podélného tvaru umožňující velmi diskrétní vaporizaci. Má pevnou a nekomplikovanou konstrukci, je vyroben z nerezové oceli a překvapí svou odolností! Pět teplotních módů zaručuje dokonalou vaporizaci sušených bylin i extraktů. Díky dobře navrženému náustku můžete po naplnění Storm těsně uzavřít a vzít si jej na cesty. Ovládá se jednoduše pomocí jednoho tlačítka, nabíjení je řešeno přes USB.

Rozměry: 15,7 cm x 2,2 cm x 2,2 cm.

S ročním předplatným za 2799 Kč. 
S dvouletým předplatným za 2999 Kč.  

www.vapefully.com


................................................................................................................................

Vapefully 

Společnost Vapefully, která vaporizéry do předplatného Legalizace dodala, hrdě šíří myšlenku nezdravější metody inhalace konopí na světě a věří, že by o ní měli vědět všichni, kdo si cení svého zdraví. Služby VapeFully představují dokonalý příklad spojení vášně s obchodní činností. S vaporizací přišli zakladatelé do styku již v roce 2011. Právě tehdy je poprvé napadlo, že by měly být vaporizéry dostupné pro všechny – pro zdravotní i rekreační účely. Od toho dne důsledně uskutečňují svou vizi tím, že na trh přináší nejlepší možná zařízení za přístupné ceny. 

Kromě širokého sortimentu zcela zdravotně nezávadných zařízení, poskytují také profesionální  poradenství při výběru vaporizérů. Pokud jste dosud nepřišli do styku s vaporizéry, výběr přístroje vám může přinést nejednu bezesnou noc. Proto jsou pro vás ve Vapefully neustále k dispozici – na chatu, e-mailu i na telefonu. Poradí, zodpovíme všechny tíživé dotazy a poukáží na rozdíly mezi jednotlivými výrobky. Kdo se ptá, ten se dozví! A nyní to nejdůležitější: pokud najdete u autorizovaného prodejce ten samý přístroj za nižší cenu, garantují vám ve Vapefully lepší cenovou nabídku.

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

30.11.2017
San Fernando Lemon Kush v dárkovém balíčku s předplatným

Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

9.8.2017
Čerstvá nabídka balíčků a dárek k předplatnému

Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

10.8.2017
Právě vychází magazín Legalizace č. 42!

Vaporizér Storm k předplatnému Legalizace

4.8.2017
První nizozemský konopný společenský klub požádal o povolení legálně pěstovat


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu