41

Flashback 41: Pitomý dýler

Na titul brouka Pytlíka aspiruje nedávno zadržený dvacetiletý mladík, který pravděpodobně nedomyslel důsledek svých činů a veřejně nabízel ke koupi marihuanu ze svého facebookového účtu.

Flashback 41: Pitomý dýler

V diskuzní skupině určené obyvatelům Plzně a okolí nabídl konopí v hodnotě sto padesát korun za gram, a i přesto, že se pro svou naivitu takřka okamžitě stal terčem posměchu několika desítek lidí, smluvil si s anonymním zákazníkem schůzku u čerpací pumpy v městské části Lochotín. Tam na něj ovšem místo vysněných několika stovek již čekali příslušníci kriminálky, kteří ho i s kamarádem zatkli a převezli do cely předběžného zadržení.

Vlastní pitomost ho nyní v případě odsouzení může stát až pět roků života ve vězení.

„Policie stále monitoruje internet a také sociální sítě. Jeden z policistů při své práci tento inzerát objevil,“ řekla pro deník Blesk policejní mluvčí Hana Štefflová. Ačkoli se na první pohled jedná o naprosto triviální přečin a mladík dle svých slov profesionální dealer není, vlastní pitomost ho nyní v případě odsouzení může stát až pět roků života ve vězení.

Čerstvé zprávy ze světa konopí najdete v aktuálním čísle Legalizace, které je k dostání trafikách po celé České republice a v e-shopu Legalmarket.cz

Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit nebo si jej stáhnout v elektronické podobě.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 41: Pitomý dýler

1.4.2017
Marc Emery: Peníze jsou síla a moc

Flashback 41: Pitomý dýler

30.7.2017
Flashback 41: Krvavý Winstone

Flashback 41: Pitomý dýler

2.7.2017
Flashback 41: Konopný kostel

Flashback 41: Pitomý dýler

3.6.2017
Flashback 40: Konopné limetky


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu