Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému

Samonakvétačka Sir Jack Auto je sázkou na jistotu! Život s rostlinami vám zpříjemní předplatné magazínu Legalizace, který vám doručíme každé dva měsíce diskrétně až do schránky.

Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému
Odrůda Sir Jack Auto od seedbanky Exotic Seed.

Exotic Seed založili dva lidé tak odlišní, jak jen mohou zakladatelé seedbanky být. José byl od malička grázl, zatímco Santi až do svých dvaceti let trávu ani nekouřil. José si poprvé potáhl z jointa v osmi letech. V deseti byl již denním uživatelem a v šestnácti začal prodávat výpěstky svého souseda. „Bylo to smícháno všechno dohromady, listy, palice i semínka. Tenkrát se kouřil hlavně hašiš a naše znalosti byly mnohem skromnější než dnes.“ upřesňuje José.

V roce 2000 si ve Valencii José otevřel svůj první growshop nazvaný Carraspera podle své přezdívky Carras. Na začátku tisíciletí se ve Španělsku odehrál boom komerčního i nekomerčního pěstování. Protože José se samozásobil již od počátku devadesátých let a growshop šlapal jako na drátkách, stál v první linii této pěstební revoluce. Právě z oné doby pochází Josého nejstarší mateční rostliny.

V roce 2005 začal José produkovat semena pro jiné seedbanky, od čehož už byl jen krok k vlastním odrůdám. Tím krokem bylo seznámení se Santim v létě 2008, kdy mu bylo pouhých osmnáct let. Santi začal pěstovat o dva roky dříve, aby pomohl své matce od chronické bolesti zad. Za tuto krátkou dobu nasbíral tolik zkušení, jako jiní neshromáždí za celý život. Josému padl okamžitě do oka, čímž byla zahájena spolupráce trvající dodnes.

Při své práci používají různými způsoby získané divoké odrůdy stejně jako i nové linie světových seedbank. Na stabilizaci svých rostlin si dávají skutečně záležet. Každé věnují dva až čtyři roky, než ji vypustí ven. I proto byl takový odstup mezi založením seedbanky a první várkou semen – celých sedm let. Vstup na trh byl ovšem grandiózní. Během tohoto roku již stihli nasbírat dvanáct ocenění, která lépe než co jiného ukazují na kvalitu jejich společné práce. Jejich premiové odrůdy Sir Jack Auto a Gipsy Widow můžete nyní vyzkoušet i k předplatnému Legalizace za zvýhodněnou cenu! 

Balíček „Sir Jack Auto“

Tři feminizovaná semínka prvotřídní samonakvétací indiky od seedbanky Exotic Seed s povznášejícími geny z dědictví slavného Jacka Herrera. Krásná silná rostlina vyznačující se citrusovo-skunkovou příchutí s tóny kadidla.

www.exoticseed.eu 

Balíčky objednávejte zde

Proč se předplatné vyplatí?

  • Jedno číslo vychází na 42 Kč oproti běžné prodejní ceně 69 Kč. 
  • Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.
  • Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu.
  • Zaručujeme dostupnost všech nových vydání. 
  • Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.
  • Ke všem typům předplatného magazínu Legalizace získáváte automaticky elektronické předplatné jako dárek.

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému

22.7.2017
Ideální tip na oddychovou dovolenou: Konopná farma s labyrintem u Vranovské přehrady

Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému

20.2.2017
Seedbanka: Exotic Seed

Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému

20.7.2017
Poukázka na nákup v konopném obchodě Legalmarket.cz k předplatnému Legalizace

Sir Jack Auto od Exotic Seed k předplatnému

24.7.2017
Osm důvodů, proč by i vaše babička měla užívat konopí


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu