Pozvánka na NaKaši Fest

NaKaši Fest je příjemný hudební festival s přátelskou atmosférou, který se pyšní zahraničními interprety i špičkami české alternativní hudební scény.

Pozvánka na NaKaši Fest

Letos se již po páté naplní louka v Petrově u Prahy a o víkendu 27. – 30. července se můžete stát součástí nezapomenutelného mejdanu. Nad soutokem Vltavy a Sázavy vás čeká na 50 kapel a DJs a to jen za 230 Kč v předprodeji, nebo 290 Kč na místě.

NaKaši Fest je především o hudbě a zábavě s přáteli, nemůžeme ale ignorovat dění ve společnosti.“

„Chceme, aby byl festival otevřen opravdu všem. Mnoho lidí to bere jako samozřejmost, je ale třeba udělat i nějaký vstřícný krok, kterým ukážeme, že nám na tom opravdu záleží. Proto jsme nabídli lístky zdarma čtyřem lidem, kteří museli utéct před válkou v Iráku, a také spolku Romea, který boří rasistické předsudky vůči romské komunitě. NaKaši Fest je především o hudbě a zábavě s přáteli, nemůžeme ale ignorovat dění ve společnosti,“ říká jeden z organizátorů Filip Hausknecht.

Mezi patnácti headlinery najdete například Prago Union, Fast Food Orchestra, Rocky Leon (USA/AT), Skywalker, MessenJah nebo Chasing Christy. Nebude chybět přes 30 studentských kapel a DJs a bohatý doprovodný program včetně Ultimate NaKaši Frisbee turnaje.

Festival začne tentokrát již ve čtvrtek, akustickým večerem, v rámci kterého vystoupí například Pokáč, Just for Being či Kopec Šišek.

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Pozvánka na NaKaši Fest

7.7.2017
PsyCare: Psychedelická první pomoc na festivalech

Pozvánka na NaKaši Fest

24.7.2017
Osm důvodů, proč by i vaše babička měla užívat konopí

Pozvánka na NaKaši Fest

3.8.2017
Festivalová sezóna 2017: Let It Roll

Pozvánka na NaKaši Fest

22.7.2017
Ideální tip na oddychovou dovolenou: Konopná farma s labyrintem u Vranovské přehrady


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu