41

Flashback 41: Krvavý Winstone

Již několikátou vlnu rozhořčení vyvolala bankovka s motivem bývalého britského premiéra Winstona Churchilla, kterou v pětilibrové hodnotě v posledních měsících zavádí místní národní banka.

Flashback 41: Krvavý Winstone

Platidlo je totiž místo papíru vyrobeno z polymeru, což by uživatelům mělo přinést více čistoty, trvanlivosti a horší možnosti jeho padělání. Svérázní Angličané ovšem štěstím bez sebe zrovna příliš nejsou. Svoje znechucení výrazně vyjádřili například Hindové, vegetariáni a vegani, jelikož vyšlo najevo, že onen polymer obsahuje i živočišný tuk, a poté se o slovo přihlásila i velmi široká komunita uživatelů kokainu.

Jev má už své vlastní označení:

„getting Winstoned“.

Konzumenti drogy si totiž stěžují, že silnější plastové bankovky mají velmi ostré hrany a při šňupání často dochází k zraněním sliznice a krvácení. Jev má už dokonce své vlastní označení „getting Winstoned“ a odborníci několika profesí před rozšlehanými nosánky již nyní bijí na poplach. Nový materiál je totiž jako stvořený pro přenos nebezpečných chorob, včetně chronické žloutenky nebo imunitních retrovirů.

Pokud tedy turisté z naší provenience budou mít o prázdninách chuť riskovat, měli by ve šrajtofli pro všechny případy nechat alespoň jednu českou a hlavně neušmudlanou Boženku.

Čerstvé zprávy ze světa konopí najdete v aktuálním čísle Legalizace, které je k dostání trafikách po celé České republice a v e-shopu Legalmarket.cz

Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit nebo si jej stáhnout v elektronické podobě.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 41: Krvavý Winstone

2.7.2017
Flashback 41: Konopný kostel

Flashback 41: Krvavý Winstone

17.6.2017
Flashback 41: Halucinogenní podzemka

Flashback 41: Krvavý Winstone

15.4.2017
Flashback 40: Barevné korálky

Flashback 41: Krvavý Winstone

20.5.2016
Šílenství svatého Antonína


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu