41

V rauši: Michael Skřivan

Politický marketér. Jeho příspěvky na FB sledují desítky tisíc lidí. Uštvanej. Spokojenej. Píárový mág, se sluchátkama, ve kterých metal vystřídal hip hop.

V rauši: Michael Skřivan

Dnes jsem si přečetl, že patříš mezi nejznámější internetové baviče. Nesere tě to?

Sere mě to. Já se vůbec jako bavič necejtím. Hospodářky, který to otiskly, mi tímhle zkurvily den. Já se za baviče nepovažuju. Já když už, tak glosuju. A glosuju tak, aby nebylo poznat, co vlastně dělám. Já dělám politického poradce a marketéra. Lidi možná baví můj postoj k životu, mé názory, ale bavič nejsem.

FB nebo obecně sociální sítě jsou alternativní život pro většinu uživatelů. Pro některé jsou hlavní. Spad jsi do toho taky?

To je největší prdel. Lidi si myslí, že to, co dávám na fejsbůk, je to, co přesně žiju. Že nemám nic jiného na práci. Že jen nasírám druhý. Že nemám klienty a kamarády. Lidi si myslej, že do rána kalím, že fetuju, pak se z toho vyspím a začnu psát na fejsbůk. A nevidí, že taky pracuju. A pracuju natolik, abych mohl kalit do rána a ráno si přispat. Nežiju z toho, že sedím doma na fejsbůku a glosuju nějakýho debila. Ze vzduchu žít neumím.

Miluju halucinogeny. Čím silnější, tím lepší. Rozevírání mysli. Otevírání nových možností. Nových myšlenek.

Tenhle rozhovor je do rubriky „V rauši“. Byl jsi někdy v rauši?

V rauši bývám poměrně často. Já mám rád většinu drog, které jsem zatím vyzkoušel. A vyzkoušel jsem jich poměrně dost.

Hulíš?

S trávou mám zvláštní vztah. Mám ji rád. Dřív jsem ji hulil hodně. V patnácti jsem přišel na Žižkov. Na střední. Tam byla čajovna, kde se prodávala tráva. Já tam byl sice pečenej vařenej, ale moc si toho z tý doby nepamatuju. Myslím střední školu. Protože jsem furt jen hulil. Poslouchal jsem metal a hulil jsem. Taky mi ta škola moc nešla, kvůli tomu. Že jsem byl úplně vyplej. Ale trávu mám rád. Vykouřím tak tři čtyři gramy za měsíc. Ale většinou mi někdo dá na brko. Moc nekupuju.

Další drogy?

Miluju halucinogeny. Čím silnější, tím lepší. Rozevírání mysli. Otevírání nových možností. Nových myšlenek. Mám hodně rád meskalin. Nesnášim piko, ty dojezdy jsou těžký, ale koks mi je blízkej.

Dáváš si večer do vyhledávače Michael Skřivan?

Hele, moc často to nedávám. Třeba jednou za dva měsíce. Spíš kontroluju fotky na googlu, co na mě vyskáčou, jestli jsem se zase někde neprovařil, než ty výstupy.

Celý rozhovor najdete v Legalizaci č. 41. Magazín je k dostání v
e-shopu Legalmarket.cz nebo ke stažení v elektronické podobě.

Aktuální číslo seženete v trafikách po celé České republice. Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit.


PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
V rauši: Michael Skřivan

16.3.2017
V Rauši: Jirka George Popel

V rauši: Michael Skřivan

28.3.2017
V rauši: Pavel Mrázek

V rauši: Michael Skřivan

27.4.2017
V rauši: Kateřina Sidonová

V rauši: Michael Skřivan

16.9.2015
Sex, prožívání a psychedelika


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2017 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu