PR ČLÁNEK

Soutěž o konopné tenisky Bohempia!

Ve spolupráci s českou firmou Bohempia jsme pro čtenáře Legalizace připravili letní soutěž o luxusní vegan friendly tenisky z konopné látky.

Soutěž o konopné tenisky Bohempia!

Boty Bohempia jsou vyrobeny z vysoce kvalitní konopné látky a přírodního kaučuku. Jde o ideální volbu pro každého, kdo hledá pohodlnou obuv z přírodního materiálu s jednoduchým a nadčasovým designem. Tenisky jsou k dostání v několika originálních typech – od balerínek, přes šněrovací nízké i kotníkové, po nazouvací typu „slip-on“. Hodí se nejen do města, ale díky pevné a anatomicky tvarované stélce si v nich můžete vyšlápnout i na výlet do přírody. Zejména v létě pak oceníte antibakteriální vlastnosti konopné látky, která botám zajišťuje vyšší odolnost a delší životnost. Při výrobě jsou využívány pouze rostlinné materiály a pro spojení podrážky a textilního těla boty není aplikována žádná chemie ani lepidla – spoj je zalisován pouze pomocí teploty a tlaku. Boty jsou k dostání ve velikostech 36–47 a v různých barevných provedení. Bohempia se zaměřuje na originální konopný textil a v její nabídce najdete mimo jiné i trička, pásky, mikiny nebo ponožky.

Všechny produkty Bohempia si můžete vyzkoušet v pražské prodejně na adrese Sokolovská 105/76, Praha 8 - Karlín. 

Soutěž

Vyhrajte boty Bohempia! Jak na to? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden pár dle vlastního výběru může být váš. 

Z kolika barev podrážek si můžete vybrat v nabídce bot Bohempia? 

Odpověď snadno najdete na webuFacebooku výrobce. Odpovědi posílejte do půlnoci 3. 7. 2016 na e-mail fb.soutez@legalpub.cz a do předmětu napište "Bohempia". Slosování proběhne 4. 7. 2017. Šťastného výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Bohempia a magazín Legalizace vám přejí mnoho štěstí! 

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu