41

Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

22.–25. června; středisko Hadinka. Tak co? Máte už taky sbaleno? Nejkrásnější období v roce právě startuje a nečeká nás jediný víkend, kdy by se letní festivalové areály nezaplnily davy natěšených a skvělou náladou vybavených fanoušků té nejlepší světové muziky, tance a výtvarného umění. Ufo Bufo 2017 je prvním z našich tipů.

Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

Ufo Bufo není jen pestrobarevný festival psytrance hudby a nezávislé kultury, je to i akce plná tance, umění a emocí. Tento několikadenní ceremoniál české psytrance komunity každým rokem láká více a více návštěvníků. Počátek festivalu spadá do roku 2013, kdy ho ostravská umělecká skupina poprvé pořádala na Hadince u Vítkova. Jeho kořeny však můžeme hledat už ve společných aktivitách festivalu Cosmic Frog na Slovácku (2005–2012), tehdy známého spíše jako Žabka.

Podobu hlavní stage má na starosti ostravská dekoratérská skupina Elemental Crew, jejich fluorescentní 3D dekorace jsou každým rokem příjemným překvapením.

Na této dnes již mezinárodní akci probíhá hudební program na dvou stageích a každý rok sem přijíždějí hudební a výtvarní umělci z celého světa. Návštěvníci se kromě hudebního vyžití mohou kochat i všudypřítomnými dekoracemi, landartem a instalacemi, které přes den i v noci mají své specifické kouzlo.

Toto vše je doplněno o noční lightshow, fireshow a jiné performance, které na festivalu mnohdy spontánně vznikají. Festival je tak i po vizuální stránce nezapomenutelným zážitkem. Podobu hlavní stage má na starosti ostravská dekoratérská skupina Elemental Crew, jejich fluorescentní 3D dekorace jsou každým rokem příjemným překvapením. Návštěvník si na festivalu může připadat jako na přistávací dráze vesmírných objektů plné různých interaktivních instalací.

Na Ufo Bufo můžete relaxovat v útulně vyzdobené chillout zóně, čajovně a galerii poblíž řeky. Lze také podniknout výlety do okolní divoké přírody. Healing area, kde se konají přednášky, workshopy, meditace či jóga, je určena pro návštěvníky, kteří se chtějí obohatit také o zajímavosti v oblasti alternativního životního stylu. Letos nově na festivale přibude i večerní kino. Pro rodiče s dětmi je připravena barevná kids area. Cestu na hlavní stage lemují vyzdobené obchůdky s oblečením, jídlem (i vege) či fresh džusy.

Akce probíhá v malebném údolí Oderských Vrchů uprostřed lesů – v Rekreačním středisku Hadinka, kterým protéká stejnojmenná říčka. Návštěvníci mají možnost se ubytovat v jednom z místních kempů. Termín letošního festivalu je 22.–25. června 2017.

www.ufobufo.eu

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

21.2.2017
Odkazujeme na konopné veletrhy a happeningy

Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

21.12.2016
Šest mobilních aplikací pro konopné nadšence

Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

13.6.2017
Million Marihuana March 2017

Festivalová sezóna: Ufo Bufo 2017

10.6.2017
Martin Velíšek: Můj život je už klidná řeka


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu