40

Flashback 40: Konopné limetky

Ani mexičtí pašeráci ve svém úsilí o velkoobjemový převoz sušené marihuany do Spojených států nepolevují.

Flashback 40: Konopné limetky

Poté, co jim celníci minulý rok zabavili tunu konopí v dětinsky vyhlížejících balíčcích ve tvaru mrkve, letos vsadili na ještě o poznání amatérštější napodobeniny citrusového ovoce.

Specialitou jsou i vybavené podzemní tunely, drony s dlouhým doletem či nedávno odhalené vysokotlaké dělo a primitivní prak.

Nákladní automobil s téměř dvěma tunami papírových limetek se pokusil projet státem Texas, kde ho zadržela hlídka s psovody. Ti během chvíle vyčmuchali kontraband ve velikosti třiceti čtyř tisíc balení ilegálního zboží.

Kreativita mexických obchodníků na hranicích s USA zdá se nezná mezí a převoz konopí se ani zdaleka neomezuje pouze na tradiční jízdu automobilem. Specialitou jsou i vybavené podzemní tunely, drony s dlouhým doletem či nedávno odhalené vysokotlaké dělo a primitivní prak. Zprávu svým čtenářům přinesl britský deník Daily Mail.

Čerstvé zprávy ze světa konopí najdete v aktuálním čísle Legalizace, které je k dostání trafikách po celé České republice a v e-shopu Legalmarket.cz

Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit nebo si jej stáhnout v elektronické podobě.Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 40: Konopné limetky

9.11.2016
Amerika vykročila na cestu legalizace

Flashback 40: Konopné limetky

27.5.2017
Flashback 40: Dětský kokain

Flashback 40: Konopné limetky

22.4.2017
Flashback 40: Sportovní superstars

Flashback 40: Konopné limetky

15.4.2017
Flashback 40: Barevné korálky


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu