40

Odkazujeme: Ekodomov

Poslední tip jarního žebříčku zasvěcujeme našemu oblíbenému kolektivu ze společnosti Ekodomov. Právě díky téhle partě se například Million Marihuana March pyšní titulem jednoho z nejekologičtějších festivalů v republice.

Odkazujeme: Ekodomov

Sami zástupci Ekodomova k tomu dodávají: „Ekodomov poskytuje od roku 2004 služby na celém území ČR. Naším posláním je vzdělávání a výchova k odpovědnému zacházení s půdou a s vodními zdroji, k uvážlivému užívání energie a surovin.

Aktivity Ekodomova jsou podporovány několika granty, soukromým sektorem i uvědomělými jednotlivci.

V Dětském klubu Šárynka a v ekologických kroužcích Malý průzkumník přírody zprostředkováváme dětem dlouhodobý, pravidelný kontakt s přírodou a rozvíjíme tak jejich vztah a úctu k ní. Seznamujeme je přitom s přírodními cykly a se zákonitostí příčin a následků, s principy, které mohou uplatnit v každodenním životě. Realizujeme vzdělávací semináře, workshopy a výukové programy nejen o bioodpadech a kompostování.

Poskytujeme poradenství a technickou podporu pro sběr a zpracování organických zbytků v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích.“ Aktivity Ekodomova jsou podporovány několika granty, soukromým sektorem i uvědomělými jednotlivci. Pokud vás zajímá, kdo se o životní prostředí v rámci letošního MMM vlastně stará, neváhejte vyťukat: 

www.ekodomov.cz

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Odkazujeme: Ekodomov

16.4.2017
Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Odkazujeme: Ekodomov

12.2.2017
Zpomalené huliče nechceme: Talentová agentura hledá profesionály

Odkazujeme: Ekodomov

22.2.2017
Ze světa legalizace 15: Přibývají hlasy pro reformu

Odkazujeme: Ekodomov

7.5.2017
Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu