40

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

Zatímco některé společnosti pomáhají tak, že místnímu obyvatelstvu nabídnou spásnou možnost nefeudálního pohybu s motyčkou a krumpáčem na vlastní zahrádce, jiné na to jdou přesně naopak a raději se pořadně zapotí samy. A jelikož se tato bohulibá možnost letos přiblíží také domácím čtenářům, nemůžeme organizaci Medical Cannabis Bike Tour Foundation opomenout.

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

A o co vlastně jde? Jak už název sám napovídá, velká konopná cyklojízda má za účel sbírku finančních prostředků pro nezávislý výzkum konopí pro léčbu rakoviny a osvětu široké veřejnosti s tím spojenou.

Benefiční jízda Cannabis Bike Tour začne 3. října na jihu České republiky, povede přes Šumavu a podél Dunaje až do Vídně na zahájení 10. ročníku rakouského konopného veletrhu Cultiva.

To všechno prostřednictvím aktivity neméně ušlechtilé – aktivním sportovním kláním. V několika posledních letech se podařilo vybrat přes tři sta padesát tisíc euro, akce se účastní několik desítek špičkových jezdců z celého kontinentu a tour navštívila již několik zemí Evropské unie.

Letos není nic lehčího než opravit bicykl a vydat se na neuvěřitelnou třídenní jízdu dlouhou 420 km plnou zážitků také. Benefiční jízda Cannabis Bike Tour totiž začne 3. října na jihu České republiky a povede přes Šumavu a podél Dunaje až do honosné Vídně na zahájení 10. ročníku rakouského konopného veletrhu Cultiva.

Kdo by se chtěl připojit k našemu legalizačnímu kontingentu, ať nejdříve zavítá pro nejbližší informace na oficiální stránky akce a neváhá se nám později ozvat na redakčním e-mailu.

www.medicalcannabis-biketour.com


Dále by vás mohlo zajímat…
Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

16.4.2017
Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

19.7.2016
Tým renomovaného vědce vyvrací tvrzení, že konopí poškozuje DNA

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

23.4.2017
Odkazujeme: Veronica

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

14.4.2016
UNGASS 2016: Jdeme správným směrem, cesta k cíli bude ale dlouhá a náročná


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu