40

Festivalová sezóna: Street Food Festival

Nebylo by to jaro, jak se patří, kdybychom do výběru kulturních tipů nezařadili alespoň jeden alternativní street festival. Tento se točí hlavně kolem pouličního jídla, muziky a performerů.

Festivalová sezóna: Street Food Festival

Street Food Festival
23. 4. Praha; Cross Club

V areálu u populárního undergroundového klubu Cross na vás v neděli 23. dubna bude čekat kolem padesáti pečlivě vybraných prodejců. Mluvčí festivalu Zuzka Menhartová k tomu poznamenala: „Profesionálové i amatérští performeři se i letos představí s tím nejlepším ze street foodu. Na SFF se prezentuje jídlo ulice.

Chceme se vrátit k samotným kořenům street foodu a zachovat ho v jeho naprosté jednoduchosti a účelnosti.

Tedy jednoduchý, srozumitelný sortiment, za přijatelné peníze, inspirovaný buď zajímavým zahraničním street foodem (např. galetky a palačinky, sekaná v housce, hamburgery, pizza, tacos, falafel, sendviče, polévky, ale i sushi nebo pho), nebo vylepšením street foodu místního. Chceme se vrátit k samotným kořenům street foodu a zachovat ho v jeho naprosté jednoduchosti a účelnosti, bez zbytečných příkras.

Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek SFF. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturním prostředí se cítí jako doma, rádi se poznají s lidmi z nejrůznějších koutů světa a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.“

Akce trvá po celý den a končí obvykle s vyprodáním zásob nebo nočním klidem.

www.streetfoodfestival.cz

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Festivalová sezóna: Street Food Festival

20.8.2015
Cesta k bohům – poutníci v Indii kouří volně rostoucí konopí

Festivalová sezóna: Street Food Festival

12.3.2017
Tip na knihu: Řemeslné vaření piva

Festivalová sezóna: Street Food Festival

7.9.2015
Petr Šabach: Když je vás hodně, tak to roztlačíte

Festivalová sezóna: Street Food Festival

10.5.2016
Konopí zlepšuje apetýt


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu