40

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Minulý týden jsme informovali o aktivitách společnosti Biocanna, a stejně jako ona se díky úspěchům ve světě obchodu pochlapila také velice známá a mezi uživateli úspěšná světová značka, v našem prostředí oblíbená skupina Plagron.

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Firma slaví sympatických pětadvacet let existence a rozhodla se proto rozdělit o své úspěchy také s lidmi, kteří jsou dlouhodobě v nouzi. Jedním z dárků, který si Plagron sám nadělil, je podpora organizace Mabhalane Mthembu Foundation (MMF), s níž společně dotuje poměrně velký komunitní zemědělský projekt.

Postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají.

Díky investicím a přímé podpoře se tak místní obyvatelstvo co nevidět dočká vlastní čerstvé a chutné zeleniny. Do aktivity budou zapojeni také žáci základní školy v Bruntville, kteří se díky podpoře společnosti naučí základy ekologického zemědělství a péče o rostliny a dokonce i různé způsoby zpracování výsledných plodů.

Projektu je věnována vlastní a docela povedená internetová prezentace s dostatkem zajímavých informací i obrazových a filmových příloh.

Tvůrci zde také průběžně doplňují blog a není úplně těžké vypozorovat, jak postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají. Pokud i vás právě zalákalo podnebí Jižní Afriky, neváhejte zavítat na web projektu Together We Grow od Plagronu: togetherwegrow.plagron.com

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

13.4.2017
Balíček „Appleberry“ k předplatnému magazínu Legalizace

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

2.1.2017
10 nejlepších článků roku 2016

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

9.4.2017
Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

16.3.2017
Balíček Annabis k předplatnému magazínu Legalizace


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu