40

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Minulý týden jsme informovali o aktivitách společnosti Biocanna, a stejně jako ona se díky úspěchům ve světě obchodu pochlapila také velice známá a mezi uživateli úspěšná světová značka, v našem prostředí oblíbená skupina Plagron.

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Firma slaví sympatických pětadvacet let existence a rozhodla se proto rozdělit o své úspěchy také s lidmi, kteří jsou dlouhodobě v nouzi. Jedním z dárků, který si Plagron sám nadělil, je podpora organizace Mabhalane Mthembu Foundation (MMF), s níž společně dotuje poměrně velký komunitní zemědělský projekt.

Postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají.

Díky investicím a přímé podpoře se tak místní obyvatelstvo co nevidět dočká vlastní čerstvé a chutné zeleniny. Do aktivity budou zapojeni také žáci základní školy v Bruntville, kteří se díky podpoře společnosti naučí základy ekologického zemědělství a péče o rostliny a dokonce i různé způsoby zpracování výsledných plodů.

Projektu je věnována vlastní a docela povedená internetová prezentace s dostatkem zajímavých informací i obrazových a filmových příloh.

Tvůrci zde také průběžně doplňují blog a není úplně těžké vypozorovat, jak postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají. Pokud i vás právě zalákalo podnebí Jižní Afriky, neváhejte zavítat na web projektu Together We Grow od Plagronu: togetherwegrow.plagron.com

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

16.3.2017
Balíček Annabis k předplatnému magazínu Legalizace

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

9.4.2017
Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

13.4.2017
Balíček „Appleberry“ k předplatnému magazínu Legalizace

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

2.1.2017
10 nejlepších článků roku 2016


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2017 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu