40

Flashback 40: Barevné korálky

Že se místní buddhisté úplně zbláznili a připravují nejspíš gigantickou párty ve stylu Love Parade, si museli myslet policisté při rutinní silniční kontrole v západním Myanmaru.

Flashback 40: Barevné korálky

Poblíž hranic s Bangladéšem, který patří k nejlidnatějším a nejchudším státům světa, namátkově zastavili automobil s nadřízeným mnichem buddhistické komunity ve městě Maungdaw. Netrvalo dlouho a strážcům zákona mohly překvapením vypadnout oči z důlků.

Kromě obligátních modlitebních růženců, které v západním světě často plní funkci módního doplňku, objevili i komoditu o poznání populárnější. Mnich totiž ukrýval neuvěřitelných čtyři sta tisíc pilulek metamfetaminu, u nás známého spíše jako taneční droga extáze.

Známý svatostánek ukrýval ve svých útrobách astronomický počet dalších čtyř milionů kusů tablet v celkové hodnotě přes devět milionů dolarů.

Svérázná interpretace jednoho z často popisovaných meditačních stavů mysli spustila vlnu domovních prohlídek a ušetřen nezůstal ani vlastní klášter. Podezření, že náklad nezvyklých barevných korálků nebyl ojedinělý, se záhy i potvrdil. Známý svatostánek ukrýval ve svých útrobách astronomický počet dalších čtyř milionů kusů tablet v celkové hodnotě přes devět milionů dolarů.

Porézní hranice s okolními zeměmi a těžko přístupná hornatá krajina nekalému obchodu přímo nahrává a Myanmar se tudíž řadí mezí největší producenty ilegálních látek v celé Indočíně. Mnich okamžitě putoval do vazby a znalost techniky téměř nekonečné meditace mu tak nyní jistě přijde docela vhod.

Čerstvé zprávy ze světa konopí najdete v aktuálním čísle Legalizace, které je k dostání trafikách po celé České republice a v e-shopu Legalmarket.cz

Časopis si můžete za zvýhodněnou cenu 42 Kč také předplatit nebo si jej stáhnout v elektronické podobě.

 


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback 40: Barevné korálky

5.3.2016
Flashback: Russian Mystery

Flashback 40: Barevné korálky

5.9.2014
Flashback ze světa konopí - MÓDNÍ POLICIE

Flashback 40: Barevné korálky

24.3.2017
Flashback: Mellow Yellow končí

Flashback 40: Barevné korálky

4.6.2016
Flashback ze světa konopí: Hravá extáze


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu