40

Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

Těm z čtenářů, kteří se konopí věnují už delší dobu, případně si sami nějakou tu bylinku svépomocí občas vypěstují, určitě v paměti uvízlo několik názvů organizací, které velkou část svých aktivit věnují podnikání.

Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

V našem magazínu jich máte prostřednictvím atraktivní grafiky ostatně také k dispozici víc než dost, a kdo se byl alespoň jednou podívat na nějakém větším konopném veletrhu, ví své.

Málokdo ovšem vůbec tuší, že kromě obchodu s produkty se podobné firmy zabývají také výrazně bohulibější činností: charitě, trvale udržitelnému životnímu prostředí a podpoře různých lokálních iniciativ.

We Choose Nature zve všechny zelené iniciativy po celém světě, aby se podělily o své příběhy a poznatky se zbytkem světa.

Jedním z rozhodně nejzajímavějších počinů je globální projekt We Choose Nature (Přednost přírodě), který spustila oblíbená společnost Biocanna.

WCN je online prostředí pro vytvoření globálního povědomí o udržitelnějším způsobu života. „Na podporu mise a zdůraznění důležitosti zachování našeho životního prostředí jsme vytvořili neziskovou platformu We Choose Nature. We Choose Nature zve všechny zelené iniciativy po celém světě, ať už velké mezinárodně působící organizace nebo malé místní zahrádky, aby se podělily o své příběhy a poznatky se zbytkem světa. Ze sdílení znalostí můžeme mít prospěch všichni a společně můžeme usilovat o zelenější planetu,“ píše Biocanna v úvodu svého webu.

A myslí to skutečně vážně, realizovaných projektů neustále přibývá a společnost se tím pochopitelně neváhá pochlubit na velmi krásných a úhledně konstruovaných stránkách. Zvláštní důraz doporučujeme věnovat krátkým dokumentárním filmům.

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

8.10.2016
Státy s legálním konopím by měly podporovat maloproducenty

Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

30.3.2017
Editorial 40: Není už načase legalizovat?

Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

1.4.2017
Marc Emery: Peníze jsou síla a moc

Odkazujeme: Biocanna - We Choose Nature

3.7.2016
Konopná kultura na Kanárských ostrovech


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu