40

Soutěž s Legalizací č. 40

Partnerem dnešní soutěže je holandská semenná banka Ministry of Cannabis, která letos oslaví desetileté výročí své existence a za poslední dekádu se vypracovala mezi evropskou konopnou špičku. Jejich semena jsou zárukou kvality a krásné rostliny jako Big Bud XXL nebo Carnival si oblíbili pěstitelé po celém světě.

Soutěž s Legalizací č. 40
Odrůda Mandarin Haze od Ministry of Cannabis.

Šlechtitelé v Ministry of Cannabis dbají nejen na to, aby si v portfoliu udrželi klasické genetiky, ale také intenzivně pracují na nových odrůdách, které jdou s dobou. Pro výherce naší soutěže věnovali feminizovaná semínka dvou hitů letošní sezóny: robustní výběrové indiky Instakush s krátkou dobou květu a citrusové sativy Mandarin Haze ve fotoperiodické i samonakvétací verzi. Obě vykazují výbornou odolnost vůči plísním a chladu a poradí si s nimi i začátečníci. Chtěli byste je letos zalévat na své zahradě? Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku, mít štěstí při losování a jedna ze tří cen může putovat až k vám!

Soutěžní otázka:
Kolik samonakvétacích odrůd aktuálně najdete v nabídce Ministry of Cannabis

1. cena

  • 25 semen odrůdy Instakush
  • stylové tričko s potiskem, papírky, samolepky
  • kvalitní kovová drtička s logem Ministry of Cannabis

2. cena 

  • 10 semen Mandarin Haze
  • stylové tričko s potiskem, papírky, samolepky
  • kvalitní kovová drtička s logem Ministry of Cannabis

3. cena

  • 10 semen Auto Mandarin Haze
  • stylové tričko s potiskem, papírky, samolepky
  • kvalitní kovová drtička s logem Ministry of Cannabis 

Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo na adresu vydavatele nejpozději do 18. 5. 2017. Do předmětu uveďte „Ministry of Cannabis“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace.

Časopis Legalizace abanka Ministry of Cannabis vám přejí mnoho štěstí!

Odesláním odpovědi udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci Soutěže s Legalizací společnosti Legal Publishing s. r. o. jako správci za účelem dalšího marketingového zpracování těchto údajů, tj. nabízení obchodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích společnosti Legal Publishing s. r. o., zahrnující i zasílání informací prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to pod dobu 5 let od udělení souhlasu. Máte právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvolán (aktuální adresa správce je www.magazin-legalizace.cz). Soutěžící také souhlasí se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Fotografie jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře. 

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Soutěž s Legalizací č. 40

30.3.2017
Právě vychází magazín Legalizace č. 40!

Soutěž s Legalizací č. 40

30.3.2017
Editorial 40: Není už načase legalizovat?

Soutěž s Legalizací č. 40

30.3.2017
Jarní nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

Soutěž s Legalizací č. 40

22.3.2017
Tripack magazínu Legalizace se semínkem v příloze je právě v prodeji!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu