PR ČLÁNEK

Pozvánka na evropský konopný festival 4.20 Hemp Fest

4.20 Hemp Fest je první akcí v Itálii pořádanou k oslavám Mezinárodního dne konopí a je určen pro všechny lidi, kteří milují konopnou kulturu a touží se o této pozoruhodné bylině dozvědět co nejvíce a ze všech možných úhlů pohledu.

Pozvánka na evropský konopný festival 4.20 Hemp Fest
Druhý ročník veletrhu se uskuteční v Miláně 13.- 15. dubna 2018.

Festival se v Itálii konal poprvé v roce 2016. První ročníky měly obrovský úspěch. 4.20 Hemp Fest je festivalem hudby, umění, kultury, konopných potravin a konferenčních přednášek a diskusí, během nichž se budou probírat poslední vědecké objevy týkající se nejvýznamnější rostliny na celé planetě a vývoji v legalizačním hnutí. Součástí festivalu je tedy přednáškový program, velká výstava, vaporizační zóna, areál pro 3D tisk a ekologické stavebnictví, umělecká vystoupení, živé koncerty a DJs. Na letošním ročníku se návštěvníci mohou mimo jiné těšit také na koncert  Lee Scratch Perryho, legendy reggae scény.

Cílem letošní akce je zejména "Zvýšit povědomí o stále aktuálnějším tématu využití konopí v jeho pravé podstatě a otevřít diskuzi nad způsoby využití této rostliny v různých kontextech," uvádí Marco Russo, organizátor veletrhu a zakladatel prvního italského konopného obchodu Sir Cannapa.

Festival se věnuje nejen konopí, ale také umění, hudbě a přednáškám. 4.20 Hemp Fest, festival svobody a zodpovědnosti, vyzývá k normalizaci poměrů na konopné scéně!

4.20 Hemp Fest

Kdy: 13. - 15. 4. 2018
Kde: East End Studios, MILÁN, Itálie
Vstupenky: www.420hempfest.com
Kontakt: info@20hempfest.com

Sledujte aktuality na události veletrhu na Facebooku.

PŘIPOJENÁ GALERIEMagazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu