39

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

Nové číslo Legalizace již tradičně najdete v trafikách a na novinových stáncích po celé České republice. A o čem se tentokrát dočtete?

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

ROZHOVOR

Dennis McKenna: Všechno řídí rostliny 

Americký etnofarmakolog a etnobotanik. Spolu s bratrem Terencem podnikli v sedmdesátých letech výpravu do amazonské džungle za psychoaktivními rostlinami a vydali první návod na domácí pěstování lysohlávek. Dnes působí v Centru pro spiritualitu a léčení na Minnesotské univerzitě.  

PUBLICISTIKA

Vejdi a neuškoď: Užít, využít, prožít (a přežít)


Rádi bychom vás pozvali nejen k četbě, ale i k tvorbě nového seriálu. První díl je o tom, jak užívat psychoaktivní látky, abychom neškodili sobě ani okolí a zároveň využili jejich pozitivní potenciál. 

Jak arabští hippies vyprovokovali zákaz hašiše

Zatímco dnes je hašiš islámskými autoritami prezentován jako droga, v minulosti pro Araby znamenal spíše lék a prostředek spirituální cesty k bohu..

GROWING

Growing rychlostí světla 1. díl - Par, spektrum a fotosyntéza

Máme-li rozumět skutečným výhodám a nevýhodám jednotlivých technologií světelných zdrojů, které nám trh nabízí, musíme pochopit, co to je vlastně světlo a jak rostlina ze světla, vzduchu, vody a živin vytváří energii.

JINÉ DROGY

Absťák aneb odvrácená strana (ne)hulení

Je užívání konopí opravdu tak v pohodě? Jde jen o alternativní způsob trávení volného času, nebo je třeba mít se přeci jen na pozoru? Dokážou se bez něj dlouhodobí uživatelé ještě vůbec vyspat, najíst či zrelaxovat?
Pojďme píchnout do vosího hnízda!

NICE PEOPLE TAKE DRUGS

Brian Jones: Pozapomenutý Rolling Stone

Své spoluhráče předčil jak v počtu ovládaných hudebních nástrojů, tak v množství spotřebovaných drog a alkoholu. Co ho zachránilo před potupnou přeměnou v zombie?

... a mnoho dalšího!  

Magazín Legalizace je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz  a v trafikách po celé České republice. Tu nejbližší si můžete vyhledat zde. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete stáhnout také elektronickou verzi magazínu anebo si objednat předplatné.

 

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

2.2.2017
Soutěž s Legalizací č. 39 – UKONČENO

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

2.2.2017
Editorial 39: Proč to ukončit?

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

2.2.2017
Čerstvá nabídka balíčků k předplatnému Legalizace

PRÁVĚ VYCHÁZÍ MAGAZÍN LEGALIZACE Č. 39!

2.1.2017
10 nejlepších článků roku 2016


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu