35

Soutěž s dárkem od Paradise Seeds! – UKONČENO

Vážení čtenáři magazínu Legalizace, seznamte se s Dutch Kush - nejnovější odrůdou z dílny semenné banky Paradise Seeds. Díky exkluzivnímu dárku, který jste našli na obálce tohoto čísla, teď máte jedinečnou příležitost nejen zakusit neuvěřitelný potenciál této relaxační indiky, ale navíc se můžete zúčastnit i netradičních soutěží, které jsme ve spolupráci s touto holandskou bankou pro vás připravili.

Soutěž s dárkem od Paradise Seeds! – UKONČENO

Dutch Kush

Amsterdamští Paradise Seeds, kteří během své jednadvacetileté existence nastřádali na 35 konopných odrůd a nasbírali za ně nespočet ocenění, dnes představují svou žhavou novinku. Dutch Kush. Slovo Kush v názvu zde nepochází z amerického OG Kush (nebo Chemdawg), ale jde o přímého potomka tradičních hašišových odrůd z afghánsko-pákistánského pohraničí s drobným přídavkem nizozemských genů. Co tedy od této čisté indiky můžeme očekávat?

Dutch Kush je rostlina sice nízká, ale s mnoha větvemi a malými rozestupy mezi jednotlivými patry. Jakmile začne kvést, stane se brzy z celé rostliny jeden velký květ. Odrůda je ideální pro alternativní pěstební techniky, které zlepšují využití prostoru jako například SOG nebo SCROG (více o těchto technikách v Legalizaci č. 30 v seriálu Tipy a triky). Kytka roste značně rychle a od skončení fáze růstu za přibližně 60 dní jsou květy zralé, velmi husté a hustě pokryté pryskyřičnými krystaly, které jasně ukazují na hašišový původ této odrůdy.

Dutch Kush lze pěstovat i venku, kde roste jako kompaktní a robustní keřík. Díky objemnosti a hustotě květů se hodí spíše do teplejšího podnebí, ale relativně krátká doba květu umožňuje jeho bezproblémové dopěstování ve sklenících a dobře osluněných zahradách i na 50. rovnoběžce.

Díky vysokému obsahu CBD je Dutch Kush vhodnou odrůdou pro léčebné využití. Účinek je silně uklidňující a podle Paradise Seeds se jedná přímo o „protilátku na nespavost“. S relaxací jde ruku v ruce podpora chuti k jídlu a úleva od bolesti. Obojí nabízí Dutch Kush ve vrchovaté míře.

První pěstební pokusy přinesly velmi zajímavé výsledky a tak vám šlechtitelé z Paradise Seeds přejí nejen mnoho štěstí na vaší zahrádce, ale nadšeně očekávají i vaše názory a zdokumentované zkušenosti, které můžete zaslat do našich soutěží a vyhrát některou z připravených cen.

Legalizace se semínkem od Paradise Seeds v příloze je k dostání zde.

Paradise Seeds Cup

Ve spolupráci s Paradise Seeds jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete přiložené semínko rovnou využít. Od teď až do 5. října letošního roku máte možnost zasílat fotografie svých pěstebních úspěchů s Dutch Kush od Paradise Seeds k nám do redakce a v případě, že se umístíte mezi třemi nejlepšími pěstiteli/fotografy, odnesete si příjemné ceny v podobě semen a reklamních předmětů. Příspěvky do soutěže zasílejte na e-mail fb.soutez@legalpub.cz s předmětem „Paradise Seeds Cup“.

1. místo – balení Sativa & Indica Champions
2. místo – 5 semen odrůd Wappa a Dutch Dragon
3. místo – 3 semena odrůd Delahaze a Opium

Všichni medailisté dostanou navíc drtičky, trika, papírky a zapalovače s logem Paradise Seeds.

Podělte se o své výsledky s ostatními čtenáři na sociálních sítích! #paradiseseedscup

Paradise Growreport

Pro nadšence je připravena náročnější, ale o to zajímavější druhá soutěž. Pokud zdokumentujete celý průběh pěstování Dutch Kush slovem i obrazem (popis chování rostliny v každé vývojové fázi – alespoň 12 fotografií v tiskové kvalitě a growreport minimálně o 1 000 slovech), můžete vyhrát semínka, vaporizéry a reklamní předměty v hodnotě až 1 000 EUR. Jestli si věříte, zasílejte své příspěvky též na e-mail fb.soutez@legalpub.cz, jen do předmětu pište „Paradise Growreport“. Všechny podklady nám prosím pošlete najednou.

1. místo – ceny od Paradise Seeds v hodnotě 1 000 eur
2. místo – ceny od Paradise Seeds v hodnotě 700 eur
3. místo – ceny od Paradise Seeds v hodnotě 300 eur 

Celý článek včetně rozhovoru s majitelem a hlavním šlechtitelem Paradise seeds najdete v Legalizaci č. 35. Magazín je k dostání zde, seženete ho ale také v běžné distribuční síti nebo v elektronické podobě za  69 Kč. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete Legalizaci také předplatit a navíc si vybrat jeden ze zajímavých dárkových balíčků! 

PŘIPOJENÁ GALERIE


Dále by vás mohlo zajímat…
Soutěž s dárkem od Paradise Seeds! – UKONČENO

28.4.2016
Soutěž s Legalizací č. 35 – UKONČENO

Soutěž s dárkem od Paradise Seeds! – UKONČENO

28.4.2016
Ukončeme válku proti drogám

Soutěž s dárkem od Paradise Seeds! – UKONČENO

28.4.2016
Právě vychází nové číslo magazínu Legalizace s dárkem v příloze!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu