33

Flashback: Russian Mystery

Záhadu, která by vystačila na několik dílů populární televizní kriminálky, řeší direktoriát policie v Moskvě. Vyslala totiž několik vyšetřovatelů k případu zmizení nákladu alkoholu po nezvyklé dopravní nehodě.

Flashback: Russian Mystery

Nahlášen byl podle dostupných zdrojů incident, při němž kamionu převážejícímu okolkované zboží praskla pneumatika. Na první pohled zcela triviální komplikace však začala postupně zaměstnávat telefonní operátory po celém regionu. Stalo se totiž v Rusku něco skutečně nepředvídatelného. Nejen že se posádka dopravce včetně řidiče doslova vypařila, ale zmizelo i dvacet tisíc lahví vodky a po několika hodinách i týmy přivolaných policistů. Zřejmě právě toto velkokapacitní pátrání přilákalo mnoho zvědavců a do nejbližší vesnice se začali sjíždět i příbuzní a známí z okolí. Díky bohu občanská společnost v Rusku stále ještě není prázdným pojmem, což potvrdil i starosta obce Maloje Perekopnoje: „Auto, kterému prasklo kolo, začalo okamžitě hořet. Lidé z vesnice nejdříve přispěchali na pomoc řidiči, ale rozhodli se zachránit i náklad,“ řekl. Podle serveru Vesti místní aktivisté „evakuovali vodku“ na bezpečné místo, a pokud se jim ho nějakým zázrakem po kruté zimě skutečně podaří i nalézt, možná vrátí alespoň řidiče a policisty.


Dále by vás mohlo zajímat…
Flashback: Russian Mystery

6.12.2014
Flashback ze světa konopí: Tráva Grátis

Flashback: Russian Mystery

3.4.2015
Flashback ze světa konopí: Konopný teror

Flashback: Russian Mystery

27.11.2015
Flashback ze světa konopí: Pomerančový hit

Flashback: Russian Mystery

21.3.2014
FLASHBACK ZE SVĚTA KONOPÍ: PIKO VILLAGE


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu