32

Drogová poradna: Konec s trávou

Ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o. s. Sananim.

Drogová poradna: Konec s trávou

Hezký den. Asi čtyři roky, pokud nepočítám nějaké pauzy, jsem téměř denně kouřila několik jointů trávy. Průměrně tak půl gramu. Už je to týden, co jsem si řekla: A dost! Vůli mám silnou, jen jsem neměla motivaci a vlastně ani důvod přestat. Teď mám. Okolí reaguje velmi pozitivně, říkají, že celá zářím. Vlastně nikdy jsem nebyla klasický hulič. Žiji aktivním a jinak zdravým životem. Sportuji a motivace mám dost i pro ostatní. Zatím žádné negativní abstinenční příznaky nepozoruji, snad jen problémy se spánkem. Chci se zeptat, co všechno se v těle odehrává a na co se mám připravit? Děkuji.

Zdravím Vás. Nezbývá mi nic víc než pogratulovat k Vašemu rozhodnutí a k Vaší výdrži, to je skvělé, jen tak dál. Pokud pociťujete problémy se spánkem, můžete zkusit popíjet bylinné čaje (meduňka, třezalka) – působí sedativně. Dále se můžete se podívat na web www.koncimshulenim.cz. V podrubrice „O marihuaně“ je dole další podrubrika „Více informací“ – rozkliknout „Drogy v těle“ – zadat „Česky“ – zadat „Konopí“ – zobrazí se podrobněji, co se v organismu odehrává. Mrkněte se na to, můžete se zařadit i do programu online léčby. Pokud byste po prostudování informací měla nějaké doplňující dotazy, neváhejte znovu napsat.Postupně by se s délkou vysazení mělo vše vrátit do normálu. Držím palce a přeji, ať motivace a odhodlání vydrží. Mějte se hezky.


Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna: Konec s trávou

2.11.2011
Drogová poradna

Drogová poradna: Konec s trávou

5.8.2014
Drogová poradana: THC V TUKU NA HLAVĚ

Drogová poradna: Konec s trávou

1.3.2012
Drogová poradna

Drogová poradna: Konec s trávou

26.4.2012
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu