32

Drogová poradna: Piko a tráva

Ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o. s. Sananim.

Drogová poradna: Piko a tráva

Jaké účinky má marihuana smíchaná s perníkem?

Zdravím Vás.

Kombinace zmíněných psychoaktivních látek je vždy sázkou do loterie. Účinky mohou záviset nebo se odvíjet od mnoha faktorů, jako je množství užitých drog, jejich kvalita, zejména pak nastavení každého jednotlivce, od momentální fyzické a psychické kondice, po vrozené předpoklady k zejména psychickým poruchám, které se ale zatím vůbec nemusely projevit. Jednoho člověka může tato kombinace „zklidnit a usadit“, jiného vybičovat k šílenostem.

Jisté je, že při kombinaci metamfetaminu a THC existuje vždy zvýšené riziko toxické psychózy, která se, kromě jiného, může projevovat paranoidními stavy – „stíhami“, bludy, nepříjemnými halucinacemi všeho druhu, a také není vzácností, že se člověku udělá fyzicky tak zle, že může mít pocit, že umírá. Pak nesejde až tolik na tom, jestli jde o blud, nebo reálnou zdravotní potíž, protože v obou případech může příběh končit smrtí. V prvním, vzácnějším případě, zejména pokud jde o požití vyšších dávek, může člověk zemřít na selhání některých orgánů, poškození cévního systému nebo udušení, v druhém případě si člověk může ublížit sám, sebevraždy nejsou ničím výjimečným.

Při toxické psychóze nezřídka člověk dokáže ublížit lidem, často i těm nejbližším, a může napáchat řadu škod na majetcích.

Doporučuji Vám tedy se raději kombinaci nejen těchto dvou, ale jakýchkoli drog, včetně alkoholu, vyhnout. Stačí Vám to takto?


Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna: Piko a tráva

29.11.2013
Drogová poradna

Drogová poradna: Piko a tráva

19.1.2014
Drogová poradna

Drogová poradna: Piko a tráva

12.12.2013
Drogová poradna

Drogová poradna: Piko a tráva

20.2.2014
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu