31

Konopný trh

Tentokrát vám na našem trhu představíme konopné víno Carun, Bio loupané konopné semínko od Zelené Země a zubní pastu Cannadent.

Konopný trh

Konopné víno Carun

Jedinečné spojení suchého moravského zemského vína ryzlinkového typu s bio extraktem z rostliny konopí a konopných semen. Odrůda vinné révy Kerner byla vyšlechtěna křížením odrůd Trolínské (Schiava grossa) a Ryzlink rýnský. Nejprve se nazývala po svém šlechtiteli Herold Weiss. Později byla přejmenována na počest lékaře a básníka z Weinsbergu jménem Justinus Andreas Christian von Kerner, který svým pacientům doporučoval sklenku vína denně jako nejlepší přírodní léčebný prostředek. Obsah alkoholu 12,5 %.

Doporučená cena: 290 Kč / 0,5 l   
www.carun.cz


BIO Loupané konopné semínko    

Konopné semínko má jemnou oříškovou chuť a patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin, aminokyselin, vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D, E, vápníku, hořčíku, draslíku, železa, fosforu nebo zinku. Je také zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, fytosterolu, chlorofylu, lecitinu a vlákniny. Přidávat ho můžete do slaných i sladkých jídel, výborné je na posypání salátu, v müsli nebo do jogurtu.

Doporučená cena: 109 Kč / 150 g
www.zelenazeme.cz

Cannadent  

Zásaditá zubní pasta s obsahem čistého konopného oleje, sody a přírodních extraktů z grepového semínka, dubové kůry, hřebíčku, rozmarýnu, šalvěje a máty. Má sníženou pěnivost pro jemné, ale velmi účinné odstranění zubního plaku, osvěžení dechu a ošetření jazyka i sliznice dutiny ústní. Pasta je vhodná pro každodenní péči o chrup zejména pro ty, kdo mají problémy s citlivými zubními krčky, sklon k tvorbě zubních kazů při parodontóze a otlaky od rovnátek a zubních protéz. Neobsahuje fluorid.

Cena: 175 Kč / 75g   
www.cannaderm.cz


Dále by vás mohlo zajímat…
Konopný trh

3.6.2015
Konopný trh

Konopný trh

22.8.2015
Konopný trh

Konopný trh

24.1.2015
Konopný trh

Konopný trh

12.4.2015
Konopný trh


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu