29

High Tech

Další porce pravidelného přehledu o novinkách a pěstebních technologiích.

High Tech

Blossom Builder Liquid

Blossom Builder Liquid je nejnovější výrobek od společnosti Atami. Je všeobecně známo, že během fáze kvetení potřebují rostliny mnohem více fosforu a draslíku, a proto Atami přichází po úspěšných tabletách Blossom Builder Tabzz s jejich tekutou podobou. Blossom Builder Liquid obsahuje 20 procent fosforu a 32 procent draslíku, tudíž se postará o velmi silné, zdravé, krásné, velké a dobře vonící květy či plody. Tento výrobek je velmi silně koncentrovaný (0,25 mililitrů na 1 litr, tedy z 1 litru vytvoříte 4000 litrů zálivky), což znamená, že potřebujete opravdu jen velmi malé množství.

www.atami.com

 

Humboldt Seed Organization

Okres Humboldt v Kalifornii je proslaven jako jedno z center americké konopné kultury. Semenná banka HSO, pojmenovaná po této oblasti, na letošní rok představila výrazně obohacenou kolekci samonakvétacích odrůd. K původním odrůdám Dedoverde Haze a Lemon Juice Express se nově připojí automatické verze jejich odrůd Blue Dream, Bubba Cheese, Bubba Kush, Lost Coast Skunk, OG Kush, Sour Diesel a UK Cheese. Díky tomu je možné dopěstovat jejich vynikající genetiku i tam, kde to dříve nebylo možné kvůli podnebí. V prodeji jsou feminizovaná semena po třech a pěti kusech.

www.humboldtseeds.net

 

Pěstební stany Mammoth ve verzi Light a Elite

Mammoth je značkou, která má u velkoobjemových indoor pěstitelů dobré jméno pro své skutečně velkoryse dimenzované pěstební stany. Nyní přichází s novou řadou Light pro drobné pěstitele a s řadou Elite HC se skutečně velkými stany. Řada Light je kvalitativně srovnatelná se zavedenými výrobci při velmi příjemné ceně. Řada Elite HC naproti tomu nabízí jedny z největších řešení na trhu s perfektně zvládnutou konstrukcí, která vydrží zavěšení i skutečně velkého množství světelné a ventilační aparatury.

www.mammothtent.nl


Dále by vás mohlo zajímat…
High Tech

3.7.2012
High Tech

High Tech

1.3.2012
High Tech

High Tech

5.1.2012
High Tech

High Tech

28.3.2012
High Tech


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu