29

Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

Posun Rock for People do tradičního termínu dalšího velkého festivalu JamRock je poměrně netradiční postup, ale divák na něm ve finále získá.

Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

4.– 6. června 2015; Žamberk

Naštěstí organizátorům vyšli vstříc jak partneři, tak všechny okolnosti kolem a podařilo se sestavit dosud asi nejnabitější line-up a k tomu plno dalších atrakcí, včetně kompletního výčtu toho nej z českých kapel, skvělých zahraničních kapel, ale i dalších divadel, bavičů, kouzelníků, světelné show a mnoha zábavy, která na JamRocku ještě nikdy nebyla a nebývá v tomto množství a kvalitě ani na jiných festivalech u nás.

JamRock přidal celý nový „vložený“ festival ve velkém stanu pro fanoušky elektroniky – JamDANCE, který nabídne v pátek drum and bass a v sobotu taneční trance a house respektive EDM, elektronickou taneční hudbu, dále vloni velmi úspěšný JamFOLK s největšími stálicemi folk a bluegrass music a Jamík pro děti s úplně samostatným programem a certifikovaným hlídáním dětí. Celkově bude na JamRocku šest plnohodnotných pódií, nové extravagantní stavby barů, poprvé za historii festivalu kino a spousta dalších novinek. Zároveň se celý areál ještě zvětší, aby se všichni pohodlně vešli.

„JamRock je pro diváky, kteří mají rádi, když je festival trochu jinak, mají raději české kapely včetně mnoha nových od rocku přes punk, ska, metal až po elektroniku. Zároveň očekávají od festivalu maximální zábavu a taky čistotu a to vše za příznivé ceny, které neschovávají žádné skryté další náklady v podobě drahého parkovného, které máme za 50 Kč na celé tři dny, drahého piva, které máme za 29 Kč nebo stanového městečka, jež je letos nově se sprchami a dalším servisem,“ láká dramaturg festivalu Libor Pavlata. JamRock chystá ještě další překvapení, která pořadatelé zatím nechtějí zveřejňovat do doby jejich definitivního potvrzení.
Současná vstupenka je na celé tři dny a všechna nová pódia jen za 490 Kč.

www.jamrock.cz


Dále by vás mohlo zajímat…
Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

13.5.2011
Legalizace konopí je legitimní požadavek

Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

17.10.2014
Flashback ze světa konopí: ROSSOVO ZLATO

Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

28.9.2015
Brazilské slumy: středověké státy ve státě

Festivalová sezóna 2015: Jam Rock

10.1.2013
Vychází nové číslo magazínu Legalizace se semínkem od CBD Seeds!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu