25

Konopný trh

Představení konopných produktů, které stojí za to mít. Tentokrát vám nabídneme novinky - hydratační tělové mléko Hempz, stylovou podzimní parku pro pány značky Hemp Hoodlamb a energy drink z konopí.

Konopný trh

Hydratační tělové mléko Hempz
Konopná regenerace po letním opalování!


Tělové mléko Hempz obsahuje 100% čistý přírodní olej z konopných semen. Zajišťuje maximální hydrataci a výživu pokožky a pomáhá zlepšit celkové zdraví a kondici kůže. Extrakt z granátového jablka navíc obsahuje vysoké množství antioxidantů, které zabraňují před poškozením volnými radikály a obnovují zdravý vzhled pleti. Příjemně voní, neobsahuje parabeny ani lepek a je zcela přírodní. Dopřejte své pokožce po létě pořádnou dávku regenerace!

 

 

 Cena:  640  Kč     www.hempzbodycare.cz

Pánská parka Hemp HoodLamb
Stylová podzimní parka!

Pánská parka z nové kolekce Hemp HoodLamb představuje perfektní spojení stylu a funkčnosti. Je lehká, má vodě a větru odolnou úpravu a samozřejmostí je izolace ze 100% recyklovaného vlákna. Kapsy vystlané kožíškem a odnímatelný kožíškový lem kolem kapuce poskytují pohodlí a ještě lepší ochranu před přírodními vlivy. Díky inovativní ekologické technologii a klasickému designu je tahle parka skvělým kouskem do šatníku všech ekologicky smýšlejících lidí!

Cena: 8 500 Kč     www.hemphoodlamb.cz

Cannabis Energy Drink
 Energy drink s extraktem z konopí!

Cannabis energy drink je unikátní kombinací surovin nejvyšší kvality doplněných extraktem ze semen konopí. Recept na tenhle povzbuzující koktejl pochází z Amsterdamu a nechybí v něm kofein, taurin a komplex vitamínů B. Cannabis energy drink vám pomůže zahnat podzimní únavu a k tomu výborně chutná! V každé plechovce se skrývá dávka potřebné energie. Nápoj neobsahuje THC a nemá žádný narkotický efekt.

 

Cena:  25  Kč     www.cannabisenergydrink.com


Dále by vás mohlo zajímat…
Konopný trh

11.4.2014
Konopný trh

Konopný trh

8.8.2013
5. ročník čajového festivalu Čajomír fest 2013 se blíží!

Konopný trh

22.6.2014
Konopný trh

Konopný trh

12.11.2013
Konopný trh


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu