25

High Tech

Pravidelný seriál o pěstebních novinkách a vychytávkách.

High Tech

Grotek Solotek a Grotek Monster

Grotek je kanadskou firmou se základnou v Britské Kolumbii, která produkuje několik řad velice kvalitních hnojiv pro pěstování pod umělým osvětlením. Řada Solotek obsahuje tekutá jednosložková hnojiva na růst i na květ (Grow a Bloom), která jsou silně koncentrovaná a hodí se i pro hydroponické systémy. Kromě základních živin (NPK) obsahují i příměs aminokyselin, minerálů a stopových prvků, takže není třeba používat další výživové doplňky. Řada Monster je naproti tomu klasickým ve vodě rozpustným krystalickým hnojivem. Je ovšem extrémně koncentrované, konkrétně 12-7-15 NPK u Monster Grow a 0-50-30 NPK u Monster Bloom, takže každé balení vydrží skutečně na dlouho. Monster Grow navíc obsahuje i přidané minerální látky, které zabezpečují, že rostliny nepocítí jejich deficit.
www.danczek.cz

Inhalater INH05

Inhalater INH05 je pokročilý příruční vaporizér bylin, vyráběný kanadskou firmou Pharmacor Technologies. INH05 je zhotovený z termoplastického polymeru PBT, který je velmi lehký, přesto výborně odolává i mnohem větším teplotám, než jakých vaporizér dosahuje. INH05 používá kapsle z odolné syntetické pryskyřice, jež pojmou asi 0,25 až 0,5 gramu rostlinné hmoty. Teplota vaporizace je nastavitelná, takže každou bylinku můžete odpařovat při teplotě, která je pro ni ideální. Nabíjení probíhá jednoduše pomocí USB kabelu. Základní balení obsahuje samotný inhalátor, dvě kapsle, nabíječku, sadu čisticích nástrojů a manuál.
www.inhalater.com

Atami B'cuzz starter boxy

Po velkém úspěchu startovacích sad z řady ATA a ATA Organics přichází Atami s pokračováním „starter boxů“ i pro produktovou řadu B’cuzz. Tyto boxy od B’cuzz jsou určené především pro začínající pěstitele a jsou vhodné k pěstování na 1 m2. Pěstebním médiem je zemina, hydro nebo kokos. Jedná se o kompletní sadu produktů ve správném poměru, tak aby celý cyklus proběhl úspěšně od začátku až do konce. V sadě naleznete mimo jiné i velmi známý Blossom Builder Liquid, který je velmi silně koncentrovaný (1 : 4000), takže ušetříte. Zároveň společně s Blossom Builder Liquidem docílíte velkých, silných a dobře vonících plodů. Třešničkou na dortu je instruktážní DVD, které vás provede celým pěstebním procesem.
www.atami.com


Dále by vás mohlo zajímat…
High Tech

1.3.2012
High Tech

High Tech

28.3.2012
High Tech

High Tech

5.1.2012
High Tech

High Tech

1.11.2012
HIGH TECH


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu