25

Drogová poradna: THC V MOZKU

Rubrika vzniká ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o.s. Sananim.

Drogová poradna: THC V MOZKU

O prázdninách jsem měl s kámoši jointa, potom alkohol a vodárku a od té doby se mi změnil život. Je škola, potřebuji se učit, ale zapomínám, ranní cesta do školy mi v poledne připadá, jako kdyby se stala včera, chce se mi víc spát, jsem unavenější. Je mi 16 let. Myslíte, že mám pořád THC v mozku? Nevím, co mám dělat, poraďte.

Dobrý den, z Vašeho dotazu není jasné, po kolika dnech přesně od kouření THC jste se ještě cítil divně. I u citlivějších osob by se vše mělo vrátit do normálu během 1–2 dní. To tedy pokud je vše v pořádku. Pokud nepříjemné stavy stále přetrvávají a už je to déle než týden, pak by bylo dobré zajít za psychiatrem, který se specializuje na závislosti, a problém s ním zkonzultovat.

Než se vše spraví, rozhodně vynechejte i alkohol, o THC nebo halucinogenech ani nemluvě (ve Vašem případě bych je nedoporučovala zkoušet ani v budoucnu).


Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna: THC V MOZKU

8.7.2014
5 zajímavostí o zahájení legálního prodeje konopí v americkém státě Washington

Drogová poradna: THC V MOZKU

26.4.2011
Drogová poradna

Drogová poradna: THC V MOZKU

2.11.2011
Drogová poradna

Drogová poradna: THC V MOZKU

7.3.2011
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu