23

Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

V dnešním pokračování souboje vaporizérů se stanete svědky utkání opravdových šampiónů. Tito dva účastníci již několik let bojují v rozrůstající se skupině stolních vaporizérů o samotný vrchol. Přitom na sobě neustále tvrdě pracují a průběžně vylepšují své funkce i možnosti vaporizace. Oba jsou perfektně vybaveni, jejich těla jsou vybudována z certifikovaných materiálů, mají opravdu vstřícný zákaznický servis a při slušném zacházení vydrží dodávat kvalitní výpar po mnoho let.

Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

 

Volcano Digit Solid Valve

Volcano Digit se zrodil v Německu už v roce 2000. Je to o deset let mladší a dokonalejší bratr přístroje Volcano Classic ze stáje firmy Storz & Bickel. Na první pohled se od starší varianty liší dobře čitelným dvoubarevným displejem a výrazné ovládací prvky umožňují snadnou obsluhu zařízení i lidem s omezenými možnostmi pohybu nebo se zhoršeným zrakem. Volcano je jedním z mála přístrojů, který byly testovány v několika vědeckých studiích. Kromě aromaterapie a vaporizace bylin v něm lze vaporizovat i oleje a výtažky.Tip:

Berete-li „sopku“ do společnosti, vyplatí se vyrobit si žáruvzdornou krytku na horní, otevřenou část vaporizéru. Přístroj vám totiž přestane fungovat, pokud do něj seshora proniknou tekutiny. Krytku využijete také při rychlém balení do krabice, protože nebudete muset čekat několik minut na vychladnutí přístroje.


Arizer Extreme QArizer Extreme Q boduje zejména posledních pět let. Zdá se, že vaporizace láká čím dál víc lidí, kteří si rádi hrají a experimentují. Kanadský výrobce jim rozhodně vychází vstříc. Dálkové ovládání, tři úrovně výkonu větráku, zvuková signalizace a také světelné efekty. U nejnovějšího modelu najdete také krokování po stupních a můžete se radovat i z nižší spotřeby přístroje. Působí křehce a lehounce, ale překvapí svým silným a čistým výparem, zejména při použití hadičky. Aplikace sáčku je o něco těžkopádnější a také náročnější na čas.Tip:
Přikoupíte-li si baterie, černé hadičky a náhradní skleněná kolínka, můžete si vaporizér užívat naplno i bez čištění. Navíc budete nezávislí na elektřině a budete připravení opravdu na všechno.

 


Dále by vás mohlo zajímat…
Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

13.4.2014
Vaporizers Battle No. 6: Hlasujte! - Ukončeno

Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

11.7.2013
Vaporizers Battle No. 3: Hlasujte! - Ukončeno

Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

5.9.2013
Vaporizers Battle No. 4: Hlasujte! - Ukončeno

Vaporizers Battle No. 7: Hlasujte! - Ukončeno

31.10.2013
Vaporizers Battle No. 5: Hlasujte! - Ukončeno


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2020 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu