PR ČLÁNEK

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

Mezi milovníky konopí z celého světa se najdou jak zapřisáhlí příznivci indikových kmenů, tam věrní stoupenci sativních variet, a v obou skupinách je mnoho takových, kdo se celoživotně spokojí s jednou konkrétní odrůdou.

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

Těm z vás, kdo hledají svého favorita mezi indikami, katalog Ministry of Cannabis garantuje jedny z nejkvalitnějších semen dostupných na současném trhu. Krátce si představme tři populární odrůdy: Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL.

Zensation
Zensation není čistá indica ani sativa, řadí se spíše do nové generace odrůd a je to výlučný objev společnosti Ministry of Cannabis. Jedná se o pečlivě selektovaného křížence vysoce potentní indiky s jistou bílou odrůdou.

Nabízí potěšení pro všechny smysly: voní po cedru a jalovci, z čehož se odvíjí i jedinečná štiplavá chuť, navíc ovšem prostoupená výraznými tóny třešní a lesních plodů. Zensation má velmi silný a dlouhotrvající účinek, proto může být užívána i lidmi trpícími chronickou bolestí.

Dalšími feminizovanými odrůdami v nabídce Ministry of Cannabis jsou Crystal Cloud, Early XXX, Northern Lights MOC, Ultra White Amnesia, White Widow a Zensation, přičemž poslední dvě zmiňované odrůdy jsou ve své feminizované podobě velmi populární.

Northern Lights
Northern Lights neboli Polární záře vznikla na konci 80. let a je to jedna z nejsilnějších odrůd s širokými indikovými listy. Zpočátku má štiplavou chuť, která vzápětí zesládne.

Vzhledem k tomu, že se jedná o typickou indiku, vyznačuje se velmi silným účinkem, který umožňuje kompletní relaxaci celého těla i mysli.

Big Bud XXL
Společně s odrůdou Carnival, která se pěstuje přímo v prostorách společnosti ve Španělsku, patří Big Bud XXL mezi stěžejní odrůdy v nabídce Ministry of Cannabis.

Nabízí se výhradně ve feminizované verzi a je populární kvůli svým euforickým účinkům a velkému výnosu. Má typickou indikovou strukturu, neroste příliš do výšky. Dá se snadno pěstovat i ve venkovních podmínkách, protože vykvétá velmi záhy.

 

Vyzkoušejte indiky od Ministry of Cannabis – Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL – a vychutnejte si jejich vynikající účinky. Společnost Ministry of Cannabis je známá tím, že se specializuje pouze na několik vybraných odrůd. Většina z nich se také využívá pro léčebné účely.


Dále by vás mohlo zajímat…
Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

13.12.2011
Ministry of Cannabis nově představuje odrůdy Mandalay a Royalmatic

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

10.12.2011
Ministry of Cannabis

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

15.12.2013
IACM - UZÁKONĚNÍ LÉČEBNÉHO VYUŽITÍ KONOPÍ SNIŽUJE SPOTŘEBU ALKOHOLU A POČET TRAGICKÝCH DOPRAVNÍCH NEHOD

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

21.6.2011
Magazín na United Islands 2011


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu