PR ČLÁNEK

Ultra White Amnesia, Carnival a Crystal Cloud – sativy v nabídce Ministry of Cannabis

Pro sativní kmeny jsou charakteristické energizující, psychoaktivní a povznášející účinky, díky nimž je lze užívat i během dne. Při výběru kvalitní odrůdy je potřeba vzít v potaz, jaké sklizně chcete dosáhnout a jaké přesně preferujete účinky.

Ultra White Amnesia, Carnival a Crystal Cloud – sativy v nabídce Ministry of Cannabis

Dovolte nám představit tři uznávané sativní odrůdy z katalogu Ministry of Cannabis: Ultra White Amnesia, Carnival a Crystal Cloud. Podívejme se, co může každá z nich nabídnout.

Ultra White Amnesia: Je to jedna z nejprodávanějších odrůd v nabídce této semenné banky. Jedná se o křížence legendárních odrůd Amnesia Haze a White Widow. Jejich zkřížením vznikl hybrid s masivnějším, lepkavějším a bělejším květenstvím než kterákoli předchozí varianta Amnesie. Ultra White Amnesia se vyznačuje smíšeným účinkem. Je to silně povznášející model, který může přijít vhod v odpoledním čase. Dále vyniká nádhernou vůní a schopností velice dobře přijímat živiny.

Carnival: Při šlechtění odrůdy Carnival z hlediska účinků bylo cílem navodit ten správný pocit štěstí, euforie, veselí, ba až slavnostně povznesené nálady – proto ten karnevalový název. Carnival patří mezi komerčně nejúspěšnější odrůdy v nabídce Ministry of Cannabis. Tato hybridní sativa byla šlechtěna ve Španělsku, kde probíhala jak selekce, tak samotné křížení. Carnival má v rodokmenu potentního sativního samce, přičemž jako matka byla použita odrůda Haze. Na to, že se jedná o 80% sativu, má opravdu krátkou dobu kvetení.

Crystal Cloud: Jedná se 70% sativu z nabídky Ministry of Cannabis. Je to kříženec odrůd Mexican, Black Domina a Silver Haze, jenž si získal oblibu pro svůj vysoký pěstební potenciál a fyzicky povznášející účinky. Bývá častou volbou začínajících pěstitelů, protože roste skutečně bezproblémově. Rostliny mají obvykle dlouhé větve a dosahují střední výšky. Palice mohou růst po celé délce větví, někdy se vytvoří i jedna velká šiška na samotném vrcholu.

Tyto převážně sativní odrůdy navozují pocit klidu, tělesného i psychického uvolnění a pohody, zároveň však myšlenkově stimulují a duševně povznášejí. Vyzkoušejte sativy od Ministry of Cannabis – vyberte si svůj oblíbený model!


Dále by vás mohlo zajímat…
Ultra White Amnesia, Carnival a Crystal Cloud – sativy v nabídce Ministry of Cannabis

13.12.2011
Ministry of Cannabis nově představuje odrůdy Mandalay a Royalmatic

Ultra White Amnesia, Carnival a Crystal Cloud – sativy v nabídce Ministry of Cannabis

10.12.2011
Ministry of Cannabis


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu