PR ČLÁNEK

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

Hledáte semena konopí, která budou přesně odpovídat všem vašim specifickým požadavkům? Máte již své „oblíbené značky,“ nebo rádi experimentujete? Chcete vlastnit něco, co ostatní nemají?

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

Existuje mnoho druhů semen konopí, a ne všechna jsou lehce k dostání. Sehnat výjimečná semena přesně dle svých představ mnohdy nebývá jednoduché. Velká nabídka semenných bank z celého světa spolu s přehlednou filtrací vám může hledání té pravé odrůdy značně ulehčit. K dostání jsou jak klasická, tak feminizovaná semena. Stále populárnější jsou také semena samonakvétací – autoflowering.

V e-shopu Zasadto.cz si na své přijdou všichni sběratelé konopných semen a vyznavači konopné kultury.

Zasadto.cz si svých zákazníků váží. Pro zákazníky má vytvořen systém různých slevových akcí a dárků. Při objednání zboží v hodnotě vyšší než 1 000 Kč jsou vám semena konopí zaslána bezplatně. Ale i v případě nižší objednávky, v ceně nad 500 Kč, na tom budete dobře. Získáte totiž 5 ks semínek Zasadto.cz zdarma. A to nejlepší na konec: Akce 2+1, u níž při objednávce 3 balení z kategorie semen konopí za to nejlevnější neplatíte!

Osobní přístup a rychlé dodání zboží je samozřejmostí!

Je nutno ovšem připomenout, že semínka konopí jsou určena pouze pro uspokojení sběratelské vášně, neboť jak káže zákon, pěstování konopí setého s vyšším obsahem THC je v České republice zakázáno.

Protože e-shop nabízí také semínka konopí, jež nejsou běžně k dostání, uspokojí Zasadto.cz i nejnáročnější zákazníky. Pokud hledáte novinky na trhu, máte rádi široký výběr a zakládáte si na kvalitě za přiměřenou cenu, budete v e-shopu Zasadto.cz na správném místě! Neváhejte a přijďte si vybrat ta pravá pro vás!


Dále by vás mohlo zajímat…
Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

2.11.2011
Marihuana: Mýty a fakta

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

11.4.2011
Ti všichni už si předplatili legalizaci :)

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

5.7.2012
Právě vychází nové číslo Magazínu Legalizace!

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

8.11.2012
Dva americké státy ukončily po 75 letech prohibici konopí!


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu