PR ČLÁNEK

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

Hledáte semena konopí, která budou přesně odpovídat všem vašim specifickým požadavkům? Máte již své „oblíbené značky,“ nebo rádi experimentujete? Chcete vlastnit něco, co ostatní nemají?

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

Existuje mnoho druhů semen konopí, a ne všechna jsou lehce k dostání. Sehnat výjimečná semena přesně dle svých představ mnohdy nebývá jednoduché. Velká nabídka semenných bank z celého světa spolu s přehlednou filtrací vám může hledání té pravé odrůdy značně ulehčit. K dostání jsou jak klasická, tak feminizovaná semena. Stále populárnější jsou také semena samonakvétací – autoflowering.

V e-shopu Zasadto.cz si na své přijdou všichni sběratelé konopných semen a vyznavači konopné kultury.

Zasadto.cz si svých zákazníků váží. Pro zákazníky má vytvořen systém různých slevových akcí a dárků. Při objednání zboží v hodnotě vyšší než 1 000 Kč jsou vám semena konopí zaslána bezplatně. Ale i v případě nižší objednávky, v ceně nad 500 Kč, na tom budete dobře. Získáte totiž 5 ks semínek Zasadto.cz zdarma. A to nejlepší na konec: Akce 2+1, u níž při objednávce 3 balení z kategorie semen konopí za to nejlevnější neplatíte!

Osobní přístup a rychlé dodání zboží je samozřejmostí!

Je nutno ovšem připomenout, že semínka konopí jsou určena pouze pro uspokojení sběratelské vášně, neboť jak káže zákon, pěstování konopí setého s vyšším obsahem THC je v České republice zakázáno.

Protože e-shop nabízí také semínka konopí, jež nejsou běžně k dostání, uspokojí Zasadto.cz i nejnáročnější zákazníky. Pokud hledáte novinky na trhu, máte rádi široký výběr a zakládáte si na kvalitě za přiměřenou cenu, budete v e-shopu Zasadto.cz na správném místě! Neváhejte a přijďte si vybrat ta pravá pro vás!


Dále by vás mohlo zajímat…
Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

21.8.2018
Vláda Velké Británie dokončila „velký obrat“ a legalizovala konopí na lékařský předpis

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

14.6.2012
Vyplň krátký dotazník a vyhraj předplatné magazínu Legalizace!

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

6.11.2011
Magazín Legalizace 08 právě v prodeji!

Eshop s největším výběrem semen konopí – Zasadto.cz

10.5.2017
Přátelé konopí: Richard „Rick“ Steves


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu