01

Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Zdravím všechny pěstitele. Chtěl bych vám představit naše dítko, soutěž Free-Grower Cup 2010.

Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

Na začátek něco málo o www.free-grower.cz.

Vznikli jsme jako malá komunita, které se nelíbil autoritativní styl řízení serveru www.grower.cz. Mnoho z nás odtamtud bylo doslova vyštváno z různých skutečných i smyšlených důvodů. Chtěli jsme vytvořit komunitu pěstitelů, kterým by šlo skutečně pouze o naší rostlinku a její léčebné, rekreační a vůbec jakékoliv využití. Nejdříve jsme se usídlili na serveru icmag.com,  kde ale převzal nedemokratickou cestou vedení jeden z těch moderátorů na Groweru, kvůli kterým jsme odešli.

Jeden z nás (Mopslík) přišel s ideou založit si vlastní fórum, které by bylo i pro seniory a vůbec lidi, kteří se zajímají spíše o léčebné než rekreační využití konopí. Shodou okolností se nám právě v době rozbíhání fóra povedlo vystrnadit i toho nechtěného velitele z IC Magu, ale byla by škoda nové fórum nevyužít. V současnosti je na Free-Groweru registrováno již 655 členů (což za půlrok existence není zlé), mezi nimiž jsou minimálně dva s akademickým titulem v medicíně, a každým dnem přibývají další.

Abychom udělali naše fórum pro uživatele zajímavější, rozhodli jsme se zahájit první ročník naší vlastní soutěže o nejhezčí kytky. A tedy nejenom kytky, kategorií máme požehnaně, takže každý se (snad) v nějaké najde.

Za venkovní pokusy jsou to soutěže o: nejtlustší stonek, největší list, nejvyšší rostlinu, nejhezčí políčko a nejhezčí rostlinu.

Za outdoor i indoor dohromady: nejlepší makro fotografie, nejhezčí fotka vůbec a největší palička.

V indoor kategorii je jediná osamocená soutěž o nejhezčí paličku.

V každé soutěži jsou připraveny ceny pro první tři místa a nejsou to žádné zbytečnosti. Jedná se o semínka –  s výjimkou indoor paličky, kde je hlavní cena pH metr. Semena do soutěže věnovali především členové fóra a patří jim za to dík.

A aby to nebylo všechno tak povrchní, po skončení soutěže proběhne v Praze v ateliéru ALF vernisáž nejpovedenějších snímků, z nichž některé budou prezentovány i zde v Legalizaci.

Uzávěrka soutěže je 1. prosince letošního roku, takže nezaspěte. Každý účastník soutěže je vítán a čím více se vás zúčastní, tím napínavější bude závěrečné hodnocení.

Takže hodně štěstí a pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na mě nebo kohokoliv z týmu přímo na fóru.

Těšíme se.

Odesláním odpovědi udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochaně osobních údajů bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci Soutěže s Legalizací společnosti Legal Publishing s.r.o. jako správci za účelem dalšího marketingového zpracování těchto údajů, tj. nabízení ocbhodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích společnosti Legal Publishing s.r.o., zahrnující i zasílání informací prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prstředků, a to pod dobu 5 let od udělení souhlasu. Máte práv přístupu k osobním údajům a další práva dle §11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvolán (aktuální adresa správce je www.magazin-legalizace.cz). Soutěžící také souhlasí se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Fotografie jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře. 


Dále by vás mohlo zajímat…
Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

14.6.2012
Vyplň krátký dotazník a vyhraj předplatné magazínu Legalizace!

Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

11.4.2011
Ti všichni už si předplatili legalizaci :)

Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

17.4.2013
Dárky k předplatnému magazínu Legalizace! Již jen do 25. 4.!

Soutěžte s Free-Growerem - ukončena

2.3.2018
Neprůhledné světlo – 8 díl: Hustota toku fotonů


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2018 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu