21

Drogová poradna

Tráva v krvi - ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o.s. Sananim.

Drogová poradna

Dobrý den,

mám trochu paranoidní otázku. V létě v půlce srpna jsem s kamarádkou měla trávu. Zkoušela jsem to poprvé (a naposled) a neměla jsem ani pořádného šluka, nic jsem necítila a myslím, že se mi to do těla ani nedostalo. Jak dlouho je v krvi? Moje paranoidní kamarádka říká, že tři měsíce a pod nehty dokonce asi tři roky. Mně to přijde nesmysl. Já bohužel půjdu na nějaké důkladné krevní vyšetření. Můžu mít 100% jistotu, že se mi v krvi nic nenajde?


Dobrý den,

jestli jste skutečně měla jenom jednoho šluka v půlce srpna, tak se nemusíte obávat toho, že by Vám v krvi zůstávaly stopy po marihuaně. THC je možné detekovat z krve u občasného/jednorázového užití přibližně týden. Tuto dobu jste překročila několikanásobně. Takže i kdyby testy, které se chystáte podstoupit, byly zaměřené na drogy, tak Vám v krvi nic nenajdou.Dále by vás mohlo zajímat…
Drogová poradna

7.7.2011
Drogová poradna

Drogová poradna

7.3.2011
Drogová poradna

Drogová poradna

2.11.2011
Drogová poradna

Drogová poradna

26.4.2011
Drogová poradna


Magazín Legalizace je určen pouze osobám starším 18 let.

Je Vám více než 18 let?

ANO NE

Souhlasem potvrzujete pravdivost své odpovědi a dáváte výslovný souhlas vlastníkovi stránek k ukládání informací na Vašem počítači ve formě "cookie" nebo podobném souboru.
© 2013 Legal Publishing, s.r.o.

© Copyright Legal Publishing, s.r.o. 2019 | | Autorská práva

Vytvořil Goodshape.cz | O webu